Společnost P3 staví spekulativně nové haly v Horních Počernicích

Hlavní stránka / Investiční trh / Společnost P3 staví spekulativně nové haly v Horních Počernicích

6.1.2016

Společnost P3 staví spekulativně nové haly v Horních Počernicích PRAHA - Společnost P3 zahájila výstavbu tří nových skladových budov v parku P3 Prague Horní Počernice. Haly o celkové výměře téměř 31 tisíc metrů čtverečních jsou stavěny spekulativně a reflektují tak vysokou poptávku po prostorách v tomto oblíbeném průmyslovém areálu. Projekt představuje vůbec první novou výstavbu v hornopočernickém parku od října 2014, kdy jej společnost P3 získala.

Největší z nových budov nabídne prostory o rozloze 19 673 metrů čtverečních, zbylé dvě pak 5729 metrů čtverečních a 5520 metrů čtverečních. Všechny tři objekty budou dobře viditelné z rychlostní silnice R10 a budou splňovat nejvyšší standardy kvality. Dokončení hal, jejichž výstavbu zajišťuje společnost STRABAG, je naplánováno na červen 2016.
 
„P3 Prague Horní Počernice je vlajkovou lodí našeho celoevropského portfolia o celkovém rozsahu 3 miliony metrů čtverečních. Areál patří k největším v České republice a v současné době nabízí více než 333 tisíc metrů čtverečních ve 28 samostatných budovách. Tento prémiový park je přímo napojen na hlavní silniční tah a zájem o jeho využití tak projevuje řada různých typů firem včetně logistických providerů s přeshraniční působností,“ uvedl Tomáš Míček, ředitel společnosti P3 pro Českou republiku.
 
Park P3 Prague Horní Počernice se nachází pouze 15 minut od centra Prahy, v blízkosti exitu 3 rychlostní silnice R10, která vede z Prahy přes Mladou Boleslav do Německa. Centrum Černý Most, jedno z největších nákupních středisek v České republice, je odsud vzdáleno 1,5 kilometru. Areál je snadno dostupný hromadnou dopravou, v rámci parku funguje pravidelná autobusová linka a necelý kilometr odsud je také železniční stanice.
 
Po dokončení tří nových budov bude park disponovat dalšími pozemky k výstavbě na míru (tzv. BTS – Build-To-Suit) až 45 tisíc metrů čtverečních průmyslových ploch.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

чиста вода

здесь ka4alka.com.ua

www.profshina.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018