Vitra i nadále zůstává v karlínském Corsu

Hlavní stránka / Investiční trh / Vitra i nadále zůstává v karlínském Corsu

11.10.2016

Vitra i nadále zůstává v karlínském Corsu České zastoupení společnosti Vitra, přední nábytkářské firmy, ve spolupráci s JLL prodloužilo svůj pronájem v kancelářské budově Corso IIa a bude i nadále sídlit v pražském Karlíně. Na ploše 1100 metrů čtverečních se nachází showroom designového originálního nábytku a dále kanceláře, které nyní budou sloužit jako administrativní zázemí pro zastoupení Vitry v Polsku a na Slovensku.

Pražský Karlín v posledních téměř 15 letech prošel výraznou proměnou. Impulsem k pozvednutí dříve opomíjené čtvrti byly povodně v roce 2002, které uspíšily výrazné investice do obnovy tamější infrastruktury. Průkopníkem výstavby moderních kancelářských budov byla společnost Real Estate Karlín Group (dnešní Karlín Group), která v roce 1999 na trh uvedla Palác Karlín, po kterém následovaly projekty Corso Karlín, Cornlofts Šaldova, River Diamond a Corso IIa. Další developeři např. CA Immo, Karimpol a HB Reavis  se brzy přidali a slavili úspěchy.
 
„Dnes je Karlín oblíbenou čtvrtí, kde se mísí byznysmeni s hipstery, maminky nakupující biozeleninu na Karlínském náměstí s mladými yuppies prohlížející designové výrobky v tamějších obchodech. Karlín se svou atmosférou se Vám umí dostat pod kůži, stejně tak i Vitra svým nadčasovým přesto hravým designem,“ uvedla Silvie Dudychová, senior konzultantka oddělení Tenant Representation JLL, která společnost Vitra v rámci renegociace nájemní smlouvy zastupovala.     
 
„Současná budova, kde Vitra v Praze sídlí, navíc nasadila laťku prestiže prostor nadmíru vysoko a tak rozhodnutí setrvat ve stávajících prostorech není překvapivé. Dobrých příležitostí získat prostory s vysokou designovou a užitnou hodnotou je totiž v Praze stále poskromnu. Opět se nám potvrdilo, že ty nejlepší prostory jsou nedostatkovým zbožím,“ shrnuje Eduard Forejt, ředitel rozvoje obchodu JLL, proces zajištění prostor pro společnost Vitra.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.maxformer.com

винстрол

еще по теме kapli.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018