Berounská brána spojí bydlení na menším městě s dostupností velkoměsta

Hlavní stránka / Novinky na webu / Berounská brána spojí bydlení na menším městě s dostupností velkoměsta

1.3.2017

Berounská brána spojí bydlení na menším městě s dostupností velkoměsta Nabídku bydlení spojující výhody poklidného až sousedského života na menším městě v krásné krajině se snadnou dostupností do velkoměsta již brzy rozšíří developerská skupina Crestyl ve středočeském Berouně. Ta představila a zahájila prodej svého nového rezidenčního projektu Berounská brána. V jeho rámci vznikne ve dvou etapách 10 nízkopodlažních bytových domů a 34 řadových domů a dvojdomů. Samotná výstavba bude zahájena v dubnu letošního roku a první etapa by měla být dokončená ke konci příštího roku.

„Beroun se svou jedinečnou historií i současností a úžasným okolím je podle nás jednoznačně stále nedoceněná rezidenční lokalita. Svou velikostí je Beroun město, které nabízí vše podstatné k životu s veškerou infrastrukturou sociálních i komerčních služeb. V podstatě panenská příroda začíná na samých hranicích města a přitom je Praha doslova za humny,“ říká Viktor Peška, obchodní ředitel skupiny Crestyl. „Snažíme se vždy zodpovědně přistupovat k urbanistickému hledisku, proto jsme chtěli vytvořit komfortní a klidné bydlení, který je díky své velikosti v souladu s místem, kde se nachází, a plně reflektuje své okolí," pokračuje.
 
 
V rámci projektu Berounská brána si budou moci vybrat jak ti, kdo dávají přednost pohodlnějšímu bydlení v bytech, tak i příznivci individuálního bydlení v řadové výstavbě. Ve dvou plánovaných etapách vyroste nedaleko historického centra Berouna 10 nízkopodlažních bytových domů a 34 řadových dvoupodlažních domů, z nichž některé budou ve formě dvojdomků. První etapa, která zahrnuje pět bytových domů a část řadových domů, má být podle plánu dokončená ke konci příštího roku. Ve druhé polovině roku 2018 by se mělo začít s výstavbou druhé etapy. Fázování celého projektu je pečlivě promyšlené a naplánované a pokračující výstavba dalších etap bude ovlivňovat život již bydlících rezidentů v co nejmenší možné míře stejně, jako je tomu i u jiných projektů skupiny Crestyl. Proto například veškeré inženýrské sítě a komunikace budou dokončeny již v rámci první etapy.
 
 
Celkem se v projektu Berounská brána počítá se vznikem 81 komfortních bytů v různých dispozicích od 1 + kk až po 4 + kk. Velikost jednotlivých dvoupodlažních domů v řadové zástavbě se bude pohybovat od 130 do 195 m2 a všechny budou v dispozici 4 + kk. Samozřejmostí je použití špičkových materiálů a nejlepších dostupných technologií. Součástí nového rezidenčního projektu je i zřízení dvou parků. Noví obyvatelé tedy budou bydlet nejen nedaleko historického centra, které je od roku 1992 městskou památkovou zónou, ale také doslova uprostřed zeleně. V té naleznou například speciální místo pro pořádání pikniků i dostatek prostoru pro další volnočasové aktivity, mezi které mohou patřit například i v parku umístěné fitness prvky.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

кулеры для воды

www.maxformer.com

www.adulttorrent.org/details/roundscape_adorevia_ver_0_9_4
Všechna práva vyhrazena © 2018