Blíží se termín uzávěrky přihlášek do soutěže STAVBA ROKU 2017

Hlavní stránka / Novinky na webu / Blíží se termín uzávěrky přihlášek do soutěže STAVBA ROKU 2017

24.4.2017

Blíží se termín uzávěrky přihlášek do soutěže STAVBA ROKU 2017 Jubilejní 25. ročník soutěže STAVBA ROKU 2017 uzavírá seznam přihlášených staveb 31. května 2017. Představit své dílo v celorepublikové prestižní soutěži bez ohledu na velikost nebo typologii může každý investor, architekt, stavitel, projektant, dodavatel nebo i uživatel. Hlavním kritériem soutěže je kvalita stavby.

Záštitu soutěži poskytl i prezident ČR, předseda Senátu Milan Štěch, vybraná ministerstva a také několik významných státních i veřejných institucí. Letos nově poskytl záštitu a další prostor pro putovní výstavu všech přihlášených děl i starosta Prahy 1. Připravuje se vypsání Zvláštních cen spojených s výzvami pro různé parametry stavby.

Tři z deseti českých staveb nominovaných na Cenu EU za současnou architekturu - Mies van der Rohe Award 2017 se utkaly i v soutěži Stavba roku 2016. Všechny přihlášené stavby jsou představeny v tištěném katalogu Stavba roku, který si přečtou manažeři developerských a stavebních společností, významní investoři, přední projektanti, inženýři, i zástupci ministerstev, vysocí státní činitelé, úřady měst a obcí s rozšířenou působností. Ministerstvo průmyslu a obchodu jej využívá jako odborný podklad pro jednání Rady vlády.
 
Všechny stavby jsou posuzovány z pohledu kvality nezávislou odbornou porotou a Sborem expertů. Soutěž organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství jako nadační program řízený radou programu za účasti spoluvypisovatelů soutěže, kterými jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu, ČKAIT, Svaz podnikatelů ve stavebnictví. Více informací o soutěži i přihlašovací formuláře najdete na . 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Architektura | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://yarema.ua

туры в Грецию

www.maxformer.com
Všechna práva vyhrazena © 2018