Centrála mBank se stěhuje do budovy Butterfly

Hlavní stránka / Novinky na webu / Centrála mBank se stěhuje do budovy Butterfly

28.1.2018

Centrála mBank se stěhuje do budovy Butterfly Realitní poradenská společnost JLL zajišťuje stěhování společnosti mBank do budovy Butterfly (nově AFI Karlín) v pražském Karlíně. Centrála mBank se tam přestěhuje v druhém čtvrtletí 2018. Celkem si společnost pronajala 3600 metrů čtverečních prostor třídy A. Konkrétně bude využívat celé čtvrté patro, polovinu patra třetího a zasedací místnost s terasou na šestém poschodí projektu Butterfly.

„Navázali jsme na spolupráci z roku 2012, kdy jsme mBank stěhovali do projektu Futurama Business Park. Nyní jsme společnosti pomohli společně s jejími zaměstnanci, kteří byli do rozhodovacího prostoru také zahrnuti, najít vhodný projekt, který nejen reflektuje jejich expanzní potřeby, ale zároveň nové prostory nabídnou designové zkvalitnění pracovního prostředí. Hezkým bonusem pro zaměstnance může být možnost využití střešní terasy v nejvyšším patře budovy,“ uvedla Dagmar Karbanová z Oddělení zastupování nájemců poradenské firmy JLL.
 
JLL zajistilo pro mBank ve spolupráci s jejími zaměstnanci kompletní služby, počínaje vyhledáním možných lokalit a prostor pro nové kanceláře, a to společně s ambasadory zaměstnanců mBank, až po vyjednání nájemních podmínek. V současné době dále Projektový Management JLL zajišťuje kompletní vedení interiérových prací, a to včetně výběrových řízení a dozoru na stavbě. Jejich práce bude ukončena finálním předáním zkolaudovaných prostor klientovi v červnu 2018. Práce na designu nových kanceláří pak mBank svěřila dceřiné společnosti JLL – společnosti Tétris.
 
„Pro našeho klienta jsme připravili dispoziční řešení a interiérový design tří pater v budově Butterfly. Naši architekti měli náročný úkol spojit v jednom návrhu design značky s inspirací nejnovějším přístupem k vnitřnímu uspořádání prostor v rámci skupiny mBank a současně vytvořit jedinečnou nadčasovou atmosféru. Těší nás, že konečný výsledek je v souladu s přáním klienta, filozofií mBank i s unikátním prostředím budovy,“ řekla Lucie Malá, Business Development Manager ze společnosti Tétris.
 
Budova Butterfly se nachází nedaleko centra v moderní a velmi vyhledávané lokalitě pražského Karlína, kde sídlí řada úspěšných českých i zahraničních firem. Butterfly (nově AFI Karlín) je špičkovou kancelářskou energeticky úspornou budovou usilující o získání certifikace BREEAM Excellent. Kromě šetrnosti k životnímu prostředí má tak výrazně nižší spotřebu energií ve srovnání s jinými projekty. Celá budova nabízí 23 105 metrů čtverečních pronajímatelných ploch špičkové kvality s nádhernou zelenou fasádou a je dílem architekta Davida Chisholma z renomovaného mezinárodního ateliéru CMC Architects.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

progressive.ua

https://velotime.com.ua

https://showroom-kiev.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018