Češi dali lásce nový rekordní rozměr

Hlavní stránka / Novinky na webu / Češi dali lásce nový rekordní rozměr

20.2.2017

Češi dali lásce nový rekordní rozměr Česká kniha rekordů musí přepsat jeden ze svých zápisů z kategorie „láska.“ Při akci #P3Valentine se podařilo v Praze překonat pokus o vytvoření největší valentýnky u nás. Zaznamenaná a komisařem agentury Dobrý den ověřená rekordní velikost zamilovaných přání je tak od 14. února přesně 145 metrů čtverečních.

A nejde přitom jen o rozměr, ale i o celkový počet vzkazů a vyznání zobrazených na jednom místě – k vytvoření rekordu totiž přispělo přes sto romantiků z celé České republiky. Jejich vzkazy rozzářily valentýnskou noc z haly v parku P3 Prague Horní Počernice.

„Děkujeme za všechna kreativní a vtipná přání. Máme vášeň pro sklady, a proto jsme dali lidem možnost vyjádřit svou lásku na historicky největší ploše. Nejenže jsme překonali jeden z kuriózních valentýnských rekordů, ale podařilo se nám dokázat, že Češi jsou opravdoví romantici,“ pochvaluje si průběh akce ředitel P3 pro Českou republiku Tomáš Míček a dodává: „po světě stojí možná hodně skladů, ale pouze ten náš v Praze v Horních Počernicích je oficiálně tím „nejzamilovanějším“ skladem na celém světě.“
 
 
„P3 Valentýnka bude se svými 145 metry čtverečními v České databance rekordů zaznamenána jako největší valentýnské přání. Gratulujeme P3 Logistic Parks k novému rekordu a oceňujeme, že akcemi podobného typu vdechuje život svým skladovým budovám,“ hodnotí akci P3Valentine komisař agentury Dobrý den Filip Rafaj.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.progressive.ua

форекс клуб

best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018