Clarion Congress Hotel Olomouc je podruhé nejlepším ve střední Evropě

Hlavní stránka / Novinky na webu / Clarion Congress Hotel Olomouc je podruhé nejlepším ve střední Evropě

18.11.2016

Clarion Congress Hotel Olomouc je podruhé nejlepším ve střední Evropě Olomoucký Clarion Congress Hotel získal podruhé v řadě cenu pro nejlepší Clarion ve střední Evropě na výroční franšízové konferenci Choice Hotels ve Vídni. Plaketu a diplom pro vítěze z rukou Georga Schlegela, generálního ředitele Choice Hotels pro střední a východní Evropu, převzala ředitelka obchodu a marketingu Patricie Rosenbergová ze společnosti CPI Hotels, která je franšízovým zástupcem hotelů Clarion v České republice a na Slovensku.

Kromě toho byl hotel oceněn také za nábor nových členů do programu Choice Hotel Priviledges, který se svými více než 24 miliony členy po celém světě patří k nejrychleji rostoucím věrnostním programům v cestovním ruchu. Slavnostního večera se kromě franšízantů ze střední Evropy zúčastnil zástupce americké divize Choice Hotels, Mark Pearce, Senior Vice President, International Division.
 
„Mám velkou radost, že se nám znovu podařilo potvrdit kvalitu našich služeb. Hotelové služby a zážitek, který si od nás host odnáší, jsou především zásluhou zaměstnanců, kteří se každý den znovu a znovu snaží splnit přání a požadavky našich hostů a udržet úroveň služeb na špičkové úrovni. Za to jim patří velký dík, stejně jako klientům, kteří náš hotel pro ubytování, stravování či pořádání konferenčních akcí využívají a rádi se k nám vrací“, uvedl ředitel Clarion Congress Hotelu Olomouc, Robin Hanák.
 
Hodnotícími kritérii soutěže byly zejména kvalita nabízených služeb, zajímavost hotelového designu, dodržování standardů a recenze hostů. Letošní ročník výroční franšízové konference s podtitulem „Monumentum“, které se zúčastnilo více než 200 hostů, se zaměřil hlavně na vyjádření síly a rychlosti trendů v cestovním ruchu.
 
Clarion Congress Hotel Olomouc byl otevřen po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2013 a jako v pořadí 9. Clarion se začlenil do mezinárodní sítě Choice Hotels International. Čtyřhvězdičkový hotel je součástí administrativního centra CPI City Center Olomouc a s kapacitou 125 pokojů a kongresovými prostory pro 1400 delegátů se řadí mezi největší kongresové hotely v kraji. Projekt přestavby získal cenu poroty v rámci soutěže Stavba roku 2014. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

fashioncarpet.com.ua

220km.com.ua/

www.adulttorrent.org/details/fightdoll_execution
Všechna práva vyhrazena © 2018