Coldwell Banker oficiálně zahájil spolupráci se Střediskem výcviku vodících psů

Hlavní stránka / Novinky na webu / Coldwell Banker oficiálně zahájil spolupráci se Střediskem výcviku vodících psů

2.5.2012

Coldwell Banker oficiálně zahájil spolupráci se Střediskem výcviku vodících psů PRAHA - Zástupci centrály franšízové realitní sítě Coldwell Banker Česká republika v čele s generálním ředitelem Tomášem Satrapou a Ivanou Cikánkovou, ředitelkou pro podporu a rozvoj Coldwell Banker, oficiálně zahájili spolupráci se Střediskem výcviku vodících psů v Praze. První oficiální setkání zástupců obou stran proběhlo na Den otevřených dveří, v příjemném prostředí výcvikového centra v Praze Jinonicích. Ředitelka SVVP Ing. Hana Jasenovcová se svými kolegy přivítala tým centrály Coldwell Banker ČR a provedla je po celém středisku.

„Coldwell Banker celosvětově užívá maskota v podobě zlatého retrívra. Není to náhoda. Stejně, jako je zlatý retrívr průvodcem a pomocníkem hendikepovaných osob, tak jsou i naši realitní specialisté spolehlivými průvodci všech klientů realitním světem. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se Střediskem výcviku vodících psů, které svou dlouhodobou činností dokázalo svou prospěšnost. Naším cílem je navázání dlouhodobého partnerství, které pomůže dalším zrakově postiženým získat svého vodícího psa“, říká Tomáš Satrapa.
 
K týmu Coldwell Banker se přidala i spoluzakladatelka Nadačního fondu Pepina, herečka Miluše Bittnerová, která na Den otevřených dveří také dorazila. Všichni měli společně možnost nahlédnout do zázemí centra, získat detailní informace ohledně výcviku těchto speciálních pejsků, seznámit se s pomůckami, které zrakově handicapovaní používají a nakonec si i vyzkoušet spolupráci s pejskem.
    
Ivana Cikánková je sama majitelkou dvou „zlaťáků“ a k odpoledni ve SVVP dodává:  „Vím, jak je těžké vycvičit psa pro jeho bezproblémové soužití v běžném životě. Proto smekám před dovedností zdejších cvičitelů i pejsků. Měla jsem možnost projít si s vodícím pejskem překážkovou dráhu s neprůhlednými brýlemi. Byl mi na této cestě skvělým pomocníkem, na kterého jsem se mohla plně spolehnout.“ 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Codwell-Banker-Den-otevrenych-dveri-SVVP-1.jpg

Codwell-Banker-Den-otevrenych-dveri-SVVP-1.jpg

Codwell-Banker-Den-otevrenych-dveri-SVVP-2.jpg

Codwell-Banker-Den-otevrenych-dveri-SVVP-2.jpg

Codwell-Banker-Den-otevrenych-dveri-SVVP-3.jpg

Codwell-Banker-Den-otevrenych-dveri-SVVP-3.jpg

Codwell-Banker-Den-otevrenych-dveri-SVVP-4.jpg

Codwell-Banker-Den-otevrenych-dveri-SVVP-4.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

接触

Buy Oxandrolon online in USA

www.tsoydesign.com.ua/interiors/interer-restoranov/
Všechna práva vyhrazena © 2018