Colliers International posiluje český tým specializovaný na kancelářské nemovitosti

Hlavní stránka / Novinky na webu / Colliers International posiluje český tým specializovaný na kancelářské nemovitosti

6.3.2018

Colliers International posiluje český tým specializovaný na kancelářské nemovitosti Společnost Colliers International oznámila rozšíření oddělení Office Agency ve své české pobočce v Praze o nové i staronové členy. Po jejich příchodu tým tvoří sedm zkušených profesionálů.

Vedoucí oddělení Jana Vlková v pražských Colliers působí od roku 2012 a aktuálně se vrátila z mateřské dovolené. V segmentu kancelářských nemovitostí doposud úspěšně zastupovala mnoho mezinárodních i tuzemských klientů jako například Microsoft, Xerox, L´Oréal nebo Pojišťovnu České spořitelny. Nyní bude v Colliers zodpovídat nejen za vedení týmu, ale i rozvoj nových obchodních příležitostí a podporu divize Workplace Solutions, jež se zabývá zařizováním kancelářských prostor na míru. 

Pozici associate v české pobočce Colliers od roku 2010 zastávala Lucie Veselá, která se do oddělení kancelářských nemovitostí rovněž vrací po mateřské dovolené. Spolupracovala s vlastníky i nájemci nemovitostí. Nyní se zaměří na zprostředkování kancelářských řešení klientům a zastupování vlastníků nemovitostí.
 
 
Michaela Křikavová, původně senior associate v oddělení pro oceňování nemovitostí, bude nově v kancelářském týmu Colliers International v České republice působit jako analytička.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

comprar cialis

www.e-kirpich.kiev.ua

techno-centre.niko.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018