Colliers International povýšil dvě osoby na pozici Senior Associate

Hlavní stránka / Novinky na webu / Colliers International povýšil dvě osoby na pozici Senior Associate

28.4.2017

Colliers International povýšil dvě osoby na pozici Senior Associate Společnost Colliers International oznámila dvě povýšení ve svém českém týmu. Lukáš Litera a Lukáš Svobodník, kteří dosud zastávali pozici Associate, budou nově působit ve funkci Senior Associate.

Lukáš Litera má více než 15 let zkušeností s projektovým managementem, poradenstvím v oblasti relokace kanceláří, správou nemovitostí, řízením zakázek, prostorovým plánováním i rozvojem nových obchodních příležitostí. V Colliers svým klientům pomáhá optimalizovat pracovní prostředí tak, aby podporovalo naplnění jejich dlouhodobých strategických cílů, pomáhalo zvýšit produktivitu i angažovanost zaměstnanců a posilovalo firemní hodnoty. Kromě služby Workplace Solutions se rovněž věnuje řízení projektů v oblasti realizace kancelářských interiérů, které vede jménem klientů od jejich zahájení až po dokončení.
 
 
Lukáš Svobodník rozšířil průmyslové oddělení Colliers v roce 2014. Úspěšně zastupoval lokální i mezinárodní klienty v řadě významných transakcí včetně renegociací nájemních smluv jak na logistické prostory, tak na míru postavené výrobní haly.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

еще по теме

ここで読みます ac-sodan.info
Všechna práva vyhrazena © 2018