ČPP inovovala svůj produkt pojištění domácnosti

Hlavní stránka / Novinky na webu / ČPP inovovala svůj produkt pojištění domácnosti

19.9.2012

 ČPP inovovala svůj produkt pojištění domácnosti PRAHA - Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) přichází s inovací úspěšného produktu pro majetkové a odpovědnostní pojištění občanů DOMEX. Pojištění nyní poskytuje širší pojistnou ochranu a přibylo k němu několik zajímavých připojištění. Novinkou je také Bonus za bezeškodní průběh, který pojišťovna u produktu zavádí. Za každý rok bez pojistné události získá klient pěti procentní slevu, maximální výše bonusu může dosáhnout 30 procent.

„Do základního rozsahu pojištění přibyla vichřice a krupobití, které jsou v posledních letech častou příčinou poškození nemovitého majetku,“ říká Václav Hönig, ředitel úseku neživotního pojištění. V rozšířené variantě pojišťovna kryje poškození nebo zničení elektrospotřebičů a elektroniky způsobené přepětím nebo zkratem. Pojistit lze také zpětné vystoupení vody z odpadního potrubí, které ocení především majitelé bytů ve vícepodlažních domech. „Mysleli jsme i na majitele rodinných domků, kterým v případě poškození vodovodního potrubí na jejich pozemku pojišťovna prostřednictvím speciálního připojištění může uhradit případnou ztrátu vody,“ doplňuje Hönig.
 
Jednou z nejzajímavějších novinek je připojištění zahradní architektury, které zahrnuje okrasné dřeviny, trávníkové koberce, víceleté okrasné rostliny nebo jezírka. V pojištění domácnosti byly navýšeny základní limity a pojišťovna nově uhradí například i náklady na pořízení nových dokladů, pojištění se také vztahuje na věci cizí, které jsou oprávněně užívané, například služební telefony nebo počítače.
 
Každému klientovi navíc ČPP nabízí při uzavření smlouvy slevu na pojistném ve výši 40 %.  Další slevy na pojistném lze získat za zabezpečení bytu, zvolenou frekvencí placení nebo za propojištěnost v případě, že má klient u ČPP už sjednané jiné smlouvy. Pojišťovna nově zavádí Bonus za bezeškodní průběh. „Díky svým technickým parametrům se náš DOMEX řadí mezi nejprodávanější produkty majetkového pojištění na domácím trhu. Přestože trh v celkových číslech předepsaného pojistného stagnuje, ČPP se daří držet meziroční nárůst v občanském majetkovém pojištění na úrovni třiceti procent,“ dodal Hönig.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Financování nemovitostí | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.sledoc.com.ua

У нашей организации интересный web-сайт , он рассказывает про Написать статью https://seotexts.com/napisat-statyu/
Všechna práva vyhrazena © 2018