CTP dokončila koupi parku West Industrial v Bukurešti

Hlavní stránka / Novinky na webu / CTP dokončila koupi parku West Industrial v Bukurešti

16.12.2015

CTP dokončila koupi parku West Industrial v Bukurešti BUKUREŠŤ - Mezinárodní investor a developerská společnost CTP úspěšně dokončila koupi business parku „Bucharest West Industrial Park” na okraji rumunské metropole od společnosti Portland Trust. Uzavřením tohoto obchodu se CTP stává největším průmyslovým developerem na rumunském trhu.

Park, přejmenovaný na CTPark Bucharest, nabízí prostory k pronájmu o celkové výměře 130 000 metrů čtverečních a dalších 11 hektarů pro výstavbu. „Akvizice business parku A1 přejmenovaného na CTPark Bucharest je poslední z řady obchodů, které CTP v roce 2015 v Rumunsku uskutečnila. Tato poslední akvizice je největší a to znamená, že nyní jsme průmyslovým developerem číslo jedna na rumunském trhu,“ říká Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP.
 
„CTP pokračuje v rozšiřování svých aktivit v Rumunsku prostřednictvím obou akvizic a spoluprací se stávajícími klienty. Síla portfolia společnosti CTP se odráží v důvěře projevované našimi stávajícími klienty, kteří se s námi do Rumunska stěhují. V poslední době jsme podepsali dohodu o pronájmu se společností Quehenberger Logistics na prostory o výměře 19 000 metrů čtverečních v CTPark Bucharest West, což značí, že poptávka po průmyslových prostorách je v Rumunsku vysoká,“ dodal Laurentiu-Catalin Hanu, CTP Business Development Romania.
 
Portfolio komerčních nemovitostí třídy A společnosti CTP nabízí prostory k pronájmu o výměře zhruba tři miliony metrů čtverečních a společnost chce tento objem do konce roku 2018 navýšit na pět milionů metrů čtverečních.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Novinky na webu | Zajímavosti ze zahraničí   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Bucharest West Industrial Park

Bucharest West Industrial Park

Bucharest West Industrial Park

Bucharest West Industrial Park

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.profvest.com

Ковры на пол читайте здесь fashioncarpet.com.ua
topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018