CTP vybuduje nové zázemí pro MAKRO ČR o rozloze 53 tisíc metrů čtverečních

Hlavní stránka / Novinky na webu / CTP vybuduje nové zázemí pro MAKRO ČR o rozloze 53 tisíc metrů čtverečních

11.4.2017

CTP vybuduje nové zázemí pro MAKRO ČR o rozloze 53 tisíc metrů čtverečních CTP Invest, přední developer na českém trhu, uzavřel smlouvu se společností MAKRO Cash & Carry ČR o pronájmu skladovacích a kancelářských prostor o rozloze 53 tisíc metrů čtverečních ve strategicky umístěném parku u dálnice D8 CTPark Prague North. Tato transakce, zprostředkována realitní poradenskou společností JLL, patří mezi největší svého druhu na českém trhu průmyslových nemovitostí. Celková investice bude dosahovat přibližně 35 milionů eur.

Velkoobchodní řetězec MAKRO plánuje otevřít své nové poloautomatické distribuční centrum v prvním čtvrtletí příštího roku. Distribuční centrum bude obsluhovat pobočky MAKRO a jejich zákazníky. Společnost tímto krokem reaguje na potřeby svých zákazníků a rozšiřuje donáškové služby v souladu s předepsanými normami. Zároveň výrazně inovuje celou svou logistickou síť na nejvyšší úroveň tak, aby umožňovala plánovaný budoucí růst společnosti. Nově postavený sklad uzpůsobený klientovým požadavkům zároveň splňuje nejvyšší standarty udržitelnosti dle CTP, jako je LED osvětlení, elektronické zařízení měřicí spotřebu energie a vysoce efektivní izolace. 
 
„Dohoda s MAKREM je naší dosud největší obchodní transakcí v Praze a my jsme velice rádi, že můžeme společnost uvítat v rodině našich nájemníků. Věříme, že MAKRO bude spokojeno s vysokou úrovní dlouhodobého servisu, který poskytujeme. Například jsme se dohodli na zřízení kyvadlové dopravy autobusy ze sousedních měst (např. Praha - Letňany, Kladno, Roztoky a Litoměřice), jako doplněk veřejné dopravy, který podpoří zaměstnanost v této lokaci,“ říká Remon Vos, generální ředitel CTP.
 
 „Zájem o naše donáškové služby neustále vzrůstá a proto jsme se rozhodli převést je na vyšší úroveň prostřednictvím nového poloautomatického distribučního centra, které bude obsluhovat jak naše pobočky, tak i samotné zákazníky. Budeme využívat nejmodernější technologie, které nám umožní sladit naše distribuční kanály a zároveň zavést zcela nové služby, jenž podpoří lepší servis pro naše pobočky i zákazníky. Očekáváme také zvýšení flexibility, které pomůže uspokojit rostoucí očekávání našich zákazníků“ doplnil Guillaume Chêne, CEO MAKRO ČR / METRO SROV.
 
CTPark Prague North, který leží ve vzdálenosti 30 min od Prahy a od Letiště Václava Havla Praha, má celkovou rozlohu 22. 4 hektaru a v současné době nabízí až 80 tisíc metrů čtverečních zastavitelné plochy.  

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

別れさせ屋 愛知

http://maxformer.com

https://viagra-on.com
Všechna práva vyhrazena © 2018