Cushman & Wakefield je novým správcem obchodního centra Bondy

Hlavní stránka / Novinky na webu / Cushman & Wakefield je novým správcem obchodního centra Bondy

1.3.2017

Cushman & Wakefield je novým správcem obchodního centra Bondy Společnost Cushman & Wakefield spravuje od ledna letošního roku obě obchodní centra v Mladé Boleslavi. Jak Olympia Mladá Boleslav, kterou má Cushman & Wakefield ve správě od roku 2015, tak i OC Bondy mají nyní společného správce. Vlastníkem obou center je společnost CPI Property Group.

„Efektivní správa dvou obchodních center se společnou spádovou oblastí přináší mnoho výhod. Například bych jmenoval možnost přímé komunikace a koordinace obchodní činností obou projektů. Dále pak můžeme vhodně realizovat marketingové strategie a optimalizovat spolupráci s dodavateli. Obě mladoboleslavská centra tak mohou fungovat v ideální vzájemné obchodní symbióze a v důsledku této skutečnosti nabízet svým zákazníkům maximum kvalitní nabídky a klientům z řad nájemců celkový komerční úspěch,“ říká Martin Šimek, partner a vedoucí správy obchodních center ve společnosti Cushman & Wakefield.
 
Tým správy nemovitostí společnosti Cushman & Wakefield převzal od léta devět nových projektů, z toho čtyři maloobchodní. OC Bondy je v pořadí celkem patnáctým obchodním centrem ve správě společnosti Cushman & Wakefield, která na centru zároveň zajišťuje pronájem obchodních prostor o celkové ploše téměř 16 tisíc metrů čtverečních. Hladký chod centra má na starost místní tým pod vedením Michala Svobody, manažera centra, ve spolupráci s kolegy z pražské kanceláře.
 
Obchodní centrum Bondy otevřelo v roce 2007. Na začátku loňského roku ho od původního majitele Raiffeisen – Leasing koupila společnost CPI Property Group. Centrum nabízí přes 80 obchodů a multikino. Součástí budovy jsou i kancelářské prostory o rozloze více než čtyři tisíce metrů čtverečních.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

отдых в Шри Ланке

карточки пластиковые

look
Všechna práva vyhrazena © 2018