C&W je novým správcem IGY Centra v Českých Budějovicích

Hlavní stránka / Novinky na webu / C&W je novým správcem IGY Centra v Českých Budějovicích

18.8.2012

C&W je novým správcem IGY Centra v Českých Budějovicích PRAHA - Společnost Cushman & Wakefield (C & W) se stala správcem obchodního centra IGY České Budějovice. Jedná se o největší nákupní centrum v jihočeském kraji, jehož součástí jsou také kanceláře. Majitelem objektu je společnost CPI Group. Jde o třetí obchodní centrum, jehož správu C & W v uplynulých dvanácti měsících přebírá od konkurence.

Poradenská firma C & W bude zodpovědná za řízení chodu centra, pronájem prostor, marketing a poradenství s cílem zvýšit hodnotu nemovitosti. Za tímto účelem najala tým odborníků, kteří budou služby zajišťovat jak z centrály společnosti, tak přímo v IGY centru.
 
„Ve spolupráci s majitelem objektu připravujeme několik změn - zaměříme se hlavně na zpříjemnění pobytu v nákupním centru a na větší provázání centra s životem obyvatel Českých Budějovic i širokého okolí.  IGY má velký potenciál stát se centrem nadregionálního významu a my chceme tento potenciál využít,” říká Ondřej Fukal, vedoucí týmu správy nemovitostí v Cushman & Wakefield. 
 
IGY centrum bylo postaveno v roce 2004 a CPI se stalo jeho vlastníkem na podzim roku 2010.  Jeho maloobchodní část tvoří 21 500 metrů čtverečních.  Dalších více jak osm tisíc metrů čtverečních jsou moderní kanceláře odpovídající evropskému standardu. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

unc-mps.com.ua

maxformer.com
Všechna práva vyhrazena © 2018