Daramis Group otevírá nové klientské centrum

Hlavní stránka / Novinky na webu / Daramis Group otevírá nové klientské centrum

31.5.2014

Daramis Group otevírá nové klientské centrum PRAHA - Daramis Group, developerská skupina působící především na pražském realitním trhu, otevřela v polovině května nové klientské centrum. Zájemcům o moderní bydlení je tak k dispozici pět pracovníků v nových prostorách o rozloze 356 metrů čtverečních na adrese Jankovcova 1595/14 v Praze 7. Klientské centrum je otevřeno každý všední den od 9 do 17:30 hodin a zájemci se v něm mají možnost dozvědět podrobné informace ke všem projektům. Mohou si také prohlédnout jejich modely a vybrané standardy. K dispozici jim jsou také zkušení prodejci, kteří pomohou a poradí s výběrem.

„Daramis Group rozšiřuje své portfolio o další projekty, což vyžaduje i prostornější místo,” komentoval otevření nového klientského centra Martin Vachek, manažer obchodu a marketingu této společnosti. „Dalším důvodem je také vzrůstající zájem o naši plánovanou výstavbu, což nás těší,“ dodal.

Společnost Daramis Group působí na českém trhu již od roku 2000. Developerská skupina s významným postavením na trhu se specializuje na oblast rezidenčních a komerčních projektů a rovněž nemovitostních investic. Uplatňuje bohaté dosavadní zkušenosti z realizací bytových projektů ve velkých městech a především v Praze. Daramis Group soustavně monitoruje trh a trendy uplatňované v rámci předchozích i současných stavebních projektů.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Zprávy dne | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Daramis-klientske-centrum-1.jpg

Daramis-klientske-centrum-1.jpg

Daramis-klientske-centrum-2.jpg

Daramis-klientske-centrum-2.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

designprof.com.ua

https://onlyyou.od.ua

www.xn----7sbajornvhu8c.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018