Developer JRD zahájil výstavbu projektu U Pernikářky 7

Hlavní stránka / Novinky na webu / Developer JRD zahájil výstavbu projektu U Pernikářky 7

11.4.2017

Developer JRD zahájil výstavbu projektu U Pernikářky 7 Společnost JRD zahájila výstavbu exkluzivního viladomu U Pernikářky 7. Generálním dodavatelem projektu je Ridera Stavební. Komorní projekt s 10 nízkoenergetickými byty vyroste v atraktivní vilové čtvrti Na Hřebenkách v Praze 5 do konce roku 2018. Zájemcům o nadstandardní bydlení nabídne klidnou lokalitu, působivé výhledy do údolí Motolského potoka, moderní technologie i zdravé vnitřní prostředí. Aktuálně v něm zbývá šest volných bytových jednotek.

Původní koncept architektonicky výrazného projektu U Pernikářky 7 navrhl ateliér KAAMA. Realizační podobu připravilo studio Podlipný Sladký architekti. Elegantní šestipodlažní viladům je zasazený do prvorepublikové vilové zástavby v oblíbené čtvrti Na Hřebenkách. Tato lokalita leží v blízkosti několika parků, ale zároveň disponuje výbornou dopravní dostupností do centra Prahy – např. do obchodní, zábavní a business zóny Anděl.

„Luxusní bydlení v komorním projektu U Pernikářky 7 je určené pro milovníky klidu a soukromí i pro vyznavače aktivního a zdravého způsobu života. Jednotlivé bytové jednotky jim kromě atraktivní lokality nabídnou vysokou kvalitu provedení, interiérového vybavení a materiálových standardů, nízkou energetickou náročnost a zdravé vnitřní prostředí. Již nyní je jich proto téměř polovina prodaná,“ uvádí Pavel Krumpár, obchodní a marketingový ředitel JRD.
 
 
Viladům U Pernikářky 7 se skládá z 10 slunných bytů v dispozicích 3+kk až 5+kk, k nimž patří zahrada, lodžie nebo prostorná střešní terasa. Tou disponují exkluzivní penthousy v posledních dvou patrech, které jsou řešené jako mezonety. Interiér domu doplní sklepy a garážová stání umístěná v podzemním podlaží nebo stylová lobby s nápaditým designem. Prodejcem projektu je realitní kancelář Svoboda & Williams.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

forex alpari

profvest.com

www.www.salon-svadebny.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018