Developerská skupina HB Reavis má nové nejvyšší vedení

Hlavní stránka / Novinky na webu / Developerská skupina HB Reavis má nové nejvyšší vedení

4.3.2018

Developerská skupina HB Reavis má nové nejvyšší vedení Mezinárodní developerská skupina HB Reavis jmenovala začátkem března nové nejvyšší vedení. Marian Herman (na fotografii vlevo) se s okamžitou platností stal novým generálním ředitelem skupiny HB Reavis a Radim Římánek zástupcem generálního ředitele skupiny, což je nově vytvořená pozice. Pavel Trenka odchází z pozice generálního ředitele HB Reavis Group v rámci dlouhodobě plánovaného nástupnictví. Ve firmě zůstane i nadále jako čestný člen představenstva.

Pod novým vedením bude HB Reavis pokračovat v realizaci své obchodní strategie s cílem vytvářet skutečně výjimečné kancelářské a komerční prostory se zaměřením na lidi, podporující produktivitu, kvalitní život a celkové prožitky těch, kteří je využívají, a stejně tak i na okolní komunity.

HB Reavis v současnosti pracuje na vícero vlajkových projektech, mezi které patří Varso Place ve Varšavě, 53podlažní multifunkční věž z dílny Foster + Partners, která bude po svém dokončení jednou z nejvyšších budov v Evropě. Dalšími rozběhnutými projekty jsou Stanice Nivy v Bratislavě, kancelářský komplex Agora v Budapešti a přestavba budovy Elizabeth House, která se nachází vedle stanice Waterloo, nejdůležitějšího dopravního uzlu v Londýně.
 
Společnost také spustila množství nových služeb, jako je Origameo, poradenská služba HB Reavis, která pomáhá klientům přestěhovat se do vhodných, moderních prostor, a HubHub, vlastní platforma coworkingových center.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://cialis-viagra.com.ua

eurobud.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018