Druhá spekulativní budova v Prologis Park Prague-Airport je zcela pronajata

Hlavní stránka / Novinky na webu / Druhá spekulativní budova v Prologis Park Prague-Airport je zcela pronajata

3.4.2017

Druhá spekulativní budova v Prologis Park Prague-Airport je zcela pronajata Společnost Prologis uzavřela dvě nové nájemní smlouvy na 12 100 metrů čtverečních ve své druhé spekulativní budově v Prologis Park Prague-Airport. Park je nyní zcela pronajatý. Celkem devět tisíc metrů čtverečních obsadí britská společnost působící v nákladní dopravě, 3100 metrů čtverečních pak společnost O&M Movianto, evropská pobočka americké společnosti Owens & Minor Inc. působící v oblasti farmaceutiky, biotechnologií a zdravotnictví.

„Rychlost, s jakou byla nová budova pronajata, odráží poptávku po vysoce kvalitních logistických prostorech v optimálních lokalitách,“ uvedl Martin Baláž, ředitel Prologis pro pronájem a výstavbu v České republice a na Slovensku. „Prologis Park Prague-Airport byl pro nás vzhledem k silným ekonomickým ukazatelům jasnou volbou pro spekulativní výstavbu.“
 
Prologis Park Prague-Airport se nachází v těsné blízkosti dálnice D6 na výjezdu 7, pět minut od pražského letiště. V parku jsou postaveny tři budovy o celkové rozloze 73 tisíc metrů čtverečních s potenciálem pro další výstavbu 48 tisíc metrů čtverečních. Park poskytuje výborné spojení s národními i mezinárodními obchodními trasami prostřednictvím Pražského okruhu D0 a dálnic D5 a D1. Zastávky veřejné dopravy, včetně stanice autobusu přímo v parku, nabízí spojení do Kladna, Prahy a rovněž na vlakové nádraží.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

кредит под залог дома киев

maxformer.com

avtopoliv-gazonov.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018