EKOSPOL loni dokončil 400 nových bytů a nakoupil pozemky pro 1500 bytů

Hlavní stránka / Novinky na webu / EKOSPOL loni dokončil 400 nových bytů a nakoupil pozemky pro 1500 bytů

22.1.2018

EKOSPOL loni dokončil 400 nových bytů a nakoupil pozemky pro 1500 bytů Developerská společnost EKOSPOL v loňském roce dokončil stavbu 400 nových bytů, které v průběhu roku předal novým majitelům. Kromě toho společnost zahájila stavbu 187 nových bytů v posledních dvou etapách projektu Panorama Kyje. V letošním roce uvede na trh hned několik nových rezidenčních projektů.

„Prodejní statistiky za loňský rok dokládají, že je EKOSPOL mezi zájemci o nové bydlení dlouhodobě velmi populární. Nabízí kvalitní bydlení za nejlepší cenu a to dokonce i v současné době, kdy ceny nemovitostí nejen na pražském trhu neustále rostou. Cílem společnosti totiž není jen prodávat nové byty, ale umožnit bydlení všem, kteří mají o vlastnické bydlení zájem,“ prohlašuje Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva této společnosti. Dokládá to na posledních dvou etapách projektu Panorama Kyje, kde se průměrná cena nabízených bytů pohybuje hluboko pod celopražským průměrem.

„Přitom jde o velmi žádaný projekt nedaleko stanice metra s unikátním výhledem na Prahu. Vzhledem k současné obrovské poptávce a cenám konkurence, bychom mohli tyto byty nabízet i za výrazně více peněz. EKOSPOL však nikdy nebude prodávat za nejvyšší možné ceny, spokojí se i s nižším ziskem. I v budoucnu budeme pokračovat ve výstavbě cenově dostupného bydlení na okraji Prahy s velmi dobrou dopravní dostupností a zároveň v zeleni. Plánujeme velký projekt s téměř tisícovkou bytů, kde průměrná cena bude kolem 70 tisíc korun za metr čtvereční bytové plochy,“ slibuje Korec.
 
Hned na začátku letošního roku nabídne EKOSPOL novinku, kterou zatím v nabídce neměl. V žádané rozvíjející se lokalitě blízko centra Prahy nabídne už v příštích týdnech malý komorní projekt vyššího standardu s atraktivními výhledy na Pražský hrad i Vyšehrad. Taková nabídka na pražském trhu prý nyní chybí. Spuštění prodeje dalších projektů pak EKOSPOL plánuje v druhé polovině roku.
 
EKOSPOL patří k největším soukromým vlastníkům pozemků v Praze a okolí, kde vlastní přes půl milionu metrů čtverečních ploch připravených pro výstavbu více než 7000 nových bytů v hodnotě přesahující 20 miliard korun. Jen v loňském roce společnost nakoupila několik pozemků v různých částech Prahy, na nichž v následujících letech postaví kolem 1500 nových bytů. V nákupu nových pozemků bude EKOSPOL pokračovat i letos. Na nové akvizice má pro letošní rok vyčleněno minimálně 600 milionů korun.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

лифтборд

https://mitsubishi.niko.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018