EKOSPOL zahájil prodej 27 parcel pro rodinné domy ve Kbelích

Hlavní stránka / Novinky na webu / EKOSPOL zahájil prodej 27 parcel pro rodinné domy ve Kbelích

27.2.2018

EKOSPOL zahájil prodej 27 parcel pro rodinné domy ve Kbelích Postavit si vlastní dům v Praze je nyní téměř nemožné. Vhodné plochy jsou pro rodinné zájemce finančně nedostupné a menší stavební pozemky na trhu takřka nikdo nenabízí. Takřka tři desítky lidí však nyní budou moci splnit si sny o cenově dostupném rodinném domě podle svých představ přímo v Praze. Společnost EKOSPOL nyní obohacuje pražský rezidenční trh o nabídku 27 parcel v atraktivní lokalitě Praha – Kbely.

„V posledních letech jsme nabízeli především cenově dostupné bydlení v bytových domech. O naše byty je vždy takový zájem, že projekty vyprodáváme dlouho před dokončením stavby. Přesto jsme se rozhodli, že se projektem Parcely Slavík Kbely aspoň na chvíli vrátíme do minulosti, kdy jsme stavební pozemky také prodávali. Například náš projekt Parcely Nové Ďáblice s dvěma stovkami parcel stále patří mezi největší takové projekty na území hlavního města. Podobné množství parcel jsme připravili také v Roztokách,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Areál 27 parcel leží v Praze – Kbelích u křižovatky ulic Zamašská a Semilská hned u zastávky MHD „Zamašská“. Pozemky jsou připraveny pro výstavbu rodinných domů a před předáním novým majitelům na ně budou přivedeny kompletní inženýrské sítě. „Pražské Kbely jsou vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Spojují totiž klidné bydlení blízko přírody s výbornou dopravní dostupností a plnou občanskou vybaveností v nejbližším okolí. Budoucí majitelé parcel a na nich postavených rodinných domů zde získají bydlení, které jim bude každý závidět,“ prohlašuje Korec.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.viagra-on.com

www.pharmacy24.com.ua

https://avtomaticheskij-poliv.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018