EKOSPOL zahájil stavbu prémiového projektu Michelské zahrady

Hlavní stránka / Novinky na webu / EKOSPOL zahájil stavbu prémiového projektu Michelské zahrady

4.3.2018

EKOSPOL zahájil stavbu prémiového projektu Michelské zahrady Developerská společnost EKOSPOL zahájila stavbu prémiového bytového projektu Michelské zahrady s pouhými 36 byty v atraktivní lokalitě širšího centra Prahy. Zájem o tento projekt dokládá mimo jiné to, že od zahájení prodeje loni v listopadu je prodaná téměř třetina bytů.

„Michelské zahrady jsou naším prémiovým rezidenčním projektem. Nabídnou exkluzivní bydlení uprostřed zeleně pro náročné. To dokládá i to, že ve viladomě vznikne pouhých 36 nadstandardních bytů s balkony, terasami či terasovými zahradami,“ uvedl Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOLU.
 
Komorní rezidenční projekt vyššího standardu Michelské zahrady tvoří 36 exkluzivních bytů s dispozicemi od 1+kk po 4+kk. Rozlohy bytů začínají na 33,6 metru čtverečního a končí na 100,8 metru čtverečního. Každý byt má buď balkon, atraktivní terasu nebo rozlehlou terasovou zahrádku. Samozřejmostí je vysoký standard provedení bytu v režimu Ekoluxus už v základní ceně. Byty jsou situované v jedinečné lokalitě v blízkosti Tyršova vrchu, vyrůstají přímo ve svahu zalesněného kopce. Jižní orientace většiny bytů poskytuje nádherný panoramatický výhled na město, okolní stromy pak lákají k procházkám či aktivnímu trávení volného času.
 
 
Bytový areál vyrůstá v klidné části ulice U plynárny, cesta autem na Jižní spojku přitom zabere jen dvě minuty. Zhruba za pět minut pak jste na dálnici D1. Díky nedaleké tramvajové zastávce se do samého centra města dostanete do 15 minut. Výbornou dopravní dostupnost doplňuje kompletní občanská vybavenost – zavedené obchody, vyhlášené restaurace, pošta, lékárna, zdravotnická zařízení, mateřské a základní školy či hypermarket, vše v pěší dostupnosti 10 minut.
 
„Byty jsou zasazeny do přírody a svým majitelům nabídnou nádherný výhled. Díky klidnému prostředí i atraktivním předzahrádkám u vybraných bytů jde jednoznačně o ideální rodinné bydlení pro náročné. Zájem o něj předčil i naše nejoptimističtější očekávání. Za čtyři měsíce od zahájení prodeje nového majitele našla už téměř polovina bytů,“ doplnil Korec.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

alfaakb.com

Кэшбери хайп

https://pillsbank.net
Všechna práva vyhrazena © 2018