EKOSPOL zahajuje výstavbu projektu Panorama Kyje II

Hlavní stránka / Novinky na webu / EKOSPOL zahajuje výstavbu projektu Panorama Kyje II

17.9.2012

EKOSPOL zahajuje výstavbu projektu Panorama Kyje II PRAHA - Výstavbu dalších 90 bytů v projektu Panorama Kyje II zahájila přední česká developerská společnost EKOSPOL. V době zahájení stavby je prodáno již více než 57 procent všech bytů. Jedná se již o třetí velký bytový areál, který společnost EKOSPOL v letošním roce zahájila.

Bytový areál Panorama Kyje II nabízí celkem 90 bytů o dispozicích od 1+kk až po 5+kk ve dvou moderních čtyřpodlažních viladomech s výtahy. Navazuje na již vyprodanou první etapu s celkem 221 novými byty, která byla dokončena v roce 2009. Ceny bytů v docházkové vzdálenosti stanice metra linky B Rajská zahrada začínají již na 40 000 korunách za metr čtvereční.
 
„Náš projekt Panorama Kyje II jsme koncipovali jako nejlevnější dostupné bydlení na metru. Právě docházková vzdálenost metra, nádherný výhled z většiny bytů a samozřejmě nejnižší cena ve srovnání s konkurencí jsou našimi hlavními konkurenčními výhodami,“ říká generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL a.s. Evžen Korec.
 
EKOSPOL zároveň doplňuje nabídku nových bytů v dalším úspěšném projektu Vilapark Uhříněveská obora v Praze – Uhříněvsi o dalších 56 bytů v domech A a B. V prodeji je tak již všech pět domů s celkem 151 byty, přičemž první etapa zahrnující tři domy a 95 bytových jednotek se již staví.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

MaryBets mmgp

www.surrogacycmc.com/about_us/surrogate-mother-selection-criteria

здесь www.salon-svadebny.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018