Energeticky pasivní viladům U Pernikářky 7 má dokončenou hrubou stavbu

Hlavní stránka / Novinky na webu / Energeticky pasivní viladům U Pernikářky 7 má dokončenou hrubou stavbu

28.2.2018

Energeticky pasivní viladům U Pernikářky 7 má dokončenou hrubou stavbu Společnost JRD dokončila hrubou stavbu energeticky pasivního projektu U Pernikářky 7, který vyroste do konce roku 2018 v pražské vilové čtvrti Hřebenky. Exkluzivní viladům s 10 byty získal Cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku 2017. Aktuálně jsou v něm volné poslední tři bytové jednotky.

Stavební práce na novém projektu U Pernikářky 7 probíhají podle plánu. Generální dodavatel, společnost Ridera Stavební, právě dokončil hrubou stavbu a zahájil zdění příček a montáž vnitřní elektroinstalace. Elegantní viladům s 10 slunnými byty v dispozicích 3+kk až 5+kk nabídne svým rezidentům stylovou lobby s nápaditým designem a privátní saunu s relaxační zónou. Obytné prostory bytů rozšíří v přízemí předzahrádky, ve vyšších patrech prostorné lodžie a v posledních dvou podlažích s mezonetovými penthousy velké terasy. Garážová stání vznikají v podzemním podlaží.

„Exkluzivní viladům U Pernikářky 7 charakterizuje moderní architektura, kvalitní provedení, nízká energetická náročnost a atraktivní lokalita s působivými výhledy do údolí Motolského potoka a na panorama Cibulky a Košíř. Zároveň je citlivě zasazený do prvorepublikové vilové zástavby v blízkosti několika parků, např. Kinského zahrady nebo Ladronky, které představují ideální místo odpočinku pro sportovce i rodiny s dětmi,“ uvedl Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD. Právě tyto důvody prý stojí za vysokým zájmem o jeho zdravé byty ve vysokém standardu, které jsou již ze 70 procent vyprodané.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Кредит под залог недвижимости www.lkredit.com.ua
https://progressive.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018