Geosan Development staví v Letňanech nový projekt Element Letňany

Hlavní stránka / Novinky na webu / Geosan Development staví v Letňanech nový projekt Element Letňany

18.1.2018

Geosan Development staví v Letňanech nový projekt Element Letňany Nový rezidenční projekt z portfolia developerské společnosti Geosan Development bude po svém dokončení v prosinci 2019 čítat celkem 107 bytů v dispozicích od 1+kk do 3+kk. Pozemek v Tupolevově ulici v Praze 9 již převzal generální dodavatel stavby Geosan Group, který začal s přípravnými pracemi. Byty jsou již v prodeji a první obyvatelé se sem budou moci nastěhovat v lednu 2020.

„Projekt Element Letňany přináší na pražský trh cenově dostupné bydlení na dobré adrese s důrazem na byty ve velikosti 2+kk, o které je dlouhodobě nejvyšší zájem. Letňany se nyní řadí mezi nejoblíbenější rezidenční lokality v hlavním městě. Jejich atraktivitu zvyšuje kompletní občanská vybavenost a výborné dopravní spojení do centra, především díky blízké stanici metra. Na dohled od projektu se nachází obchodní a zábavní centrum s více než stovkou obchodů, restauracemi a širokou nabídkou služeb – od kina přes aquacentrum až po zimní stadion,“ uvádí Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.
 
 
Za návrhem pětipodlažního bytového domu se třemi vchody stojí studio Atelier Slavíček Architekt. Většina bytů projektu Element Letňany je vybavena rekuperační jednotkou, která zajišťuje zdravé vnitřní prostředí v bytech i větrání bez tepelných ztrát. Každý byt disponuje praktickou komorou. Sklepy a parkovací stání se nacházejí v suterénu domu. Zastávka autobusů je situována přímo v ulici Tupolevova. Rychlé automobilové spojení s centrem nabízí nedaleký Pražský okruh.  
 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

別れさせ屋 長野

levitra comprimido

бойлер купить астана
Všechna práva vyhrazena © 2018