Hradecké obchodní centrum Futurum změnilo svého majitele

Hlavní stránka / Novinky na webu / Hradecké obchodní centrum Futurum změnilo svého majitele

3.2.2015

Hradecké obchodní centrum Futurum změnilo svého majitele HRADEC KRÁLOVÉ - Společnost TK Development spolu s firmami GE Capital a Heitman prodala obchodní centrum Futurum Hradec Králové společnosti Meyer Bergman. Součástí tohoto centra je 110 obchodů o celkové podlahové ploše 28 250 metrů čtverečních a hypermarket o ploše 14 400 metrů čtverečních, který je pronajímán společnosti Tesco. Prodejní cena celého centra činí 87,6 milionů eur. Prodej je součástí strategie vedení původního majitele prodat jeden či více dokončených velkých projektů.

Obchodní centrum Futurum Hradec Králové vznikalo ve dvou fázích. První fáze zahrnující 18 300 metrů čtverečních byla otevřena v listopadu 2000 a k rozšíření centra o plochu 9 950 metrů čtverečních došlo v květnu 2012. Vedle těchto dvou fází centrum zahrnuje hypermarket o ploše 14 400 metrů čtverečních, který vlastní investiční společnost a který je pronajímán společnosti Tesco. Aktuální obsazenost centra je 100 procent.
 
Společnost Meyer Bergman je soukromá společnost zaměřující se na investice do nemovitostí na maloobchodní úrovni, která má hlavní sídlo v Londýně. Aktuální snahy společnosti Meyer Bergman o akvizice se soustřeďují na stabilní majetek v atraktivních lokalitách ve Velké Británii, Německu, Francii, severské oblasti, Polsku a České republice. Běžné hodnoty transakcí se pohybují mezi 30 až 300 miliony eur.
 
Společnost Meyer Bergman spravuje dva uzavřené fondy – Meyer Bergman European Retail Partners I založený v roce 2007 a Meyer Bergman European Retail Partners II založený v roce 2012 – ve prospěch externích institucionálních investorů, včetně předních penzijních fondů, nadací a správců majetku ze Severní Ameriky a Evropy.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Futurum Hradec Králové

Futurum Hradec Králové

Futurum Hradec Králové

Futurum Hradec Králové

Futurum Hradec Králové

Futurum Hradec Králové

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://granit-sunrise.com.ua

https://salon-svadebny.com.ua

https://topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018