IFMA CZ pomáhá humanitární organizaci ADRA

Hlavní stránka / Novinky na webu / IFMA CZ pomáhá humanitární organizaci ADRA

26.12.2012

IFMA CZ pomáhá humanitární organizaci ADRA PRAHA – Česká pobočka světové asociace facility managementu IFMA CZ podpořila částkou 16 tisíc korun mezinárodní humanitární organizaci ADRA, která působí ve více než 120 zemích a letos slaví 20 let své činnosti v ČR. Výtěžek z prodeje charitativních kalendářů „Pražské věže 2013“ činil 11 tisíc korun, zbylou částku pět tisíc korun věnovala humanitární organizaci ADRA přímo asociace IFMA CZ.

„IFMA CZ jako zástupce facility manažerů na našem trhu si uvědomila, že její poslání je i v pomoci potřebným. Proto jsme se spojili s profesionály ze společnosti ADRA a spolu s nimi jsme uspořádali naši první charitativní akci“, řekl o důvodu pomoci prezident IFMA CZ  Ondřej Štrup. IFMA CZ zrealizovala v rámci XII. ročníku prestižní akce Týden Facility managementu 2012, konané ve dnech 12.až 16.listopadu 2012, prodej charitativního kalendáře „Pražské věže 2013“ a jeho výtěžek věnovala humanitární organizaci ADRA.
 
Finanční obnos předal prezident asociace IFMA CZ Ondřej Štrup Janu Bártovi, výkonnému řediteli humanitární organizace ADRA. „Získané prostředky budou využity na podporu práce dobrovolníků vysílaných naší organizací k pravidelným návštěvám pacientů dlouhodobě hospitalizovaných v několika odděleních Fakultní nemocnice Univerzity Karlovy v Praze. Naši dobrovolníci znamenají pro některé pacienty často jediné propojení s okolním světem s možností sdílet a alespoň částečně mírnit jejich starosti,“ řekl Jan Bárta.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Ze společnosti | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

tmtravel.com.ua

biceps-ua.com

читайте здесь baly.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018