International Business Center slaví 20 let a nadále se modernizuje

Hlavní stránka / Novinky na webu / International Business Center slaví 20 let a nadále se modernizuje

23.2.2014

International Business Center slaví 20 let a nadále se modernizuje PRAHA - International Business Center (IBC), známá kancelářská budova v pražském Karlíně, slaví 20. výročí. V roce 1993 byla otevřena jakožto první moderní administrativní komplex v Praze. Díky výhodné poloze a dlouhodobým investicím do modernizace a nových technologií zůstává IBC oblíbeným místem pro firmy, které hledají kancelářské prostory v hlavním městě.

V loňském roce v IBC dokončili modernizaci všech výtahů, společných prostor, hlavních chodeb a toalet. Celková investice včetně standardní obnovy technologií činila téměř 16 milionů korun. Po celých 20 let se dařilo udržet obsazenost IBC nad úrovní 90 procent. Řada nájemců zůstává v IBC od samého začátku, např. společnosti Renault Česká republika, STMicroelectronics nebo Mazars. V uplynulých měsících byly obnoveny nájemní smlouvy s Renault, Mazars a Fincentrum.
 
„Neustále zlepšujeme úroveň služeb a zvyšujeme jejich rozsah, přitom ceny nájmů jdou dolů. Díky tomu, společně s neustálou modernizací, zůstáváme pro nové a stávající nájemce velmi atraktivní,“ říká Grégoire Lemonnier, Asset Manager IBC.  V IBC také úspěšně obnovili zelený certifikát BREEAM In-Use, v němž budova v roce 2012 získala známku „velmi dobrý“.
 
IBC je jednou z prvních moderních kancelářských budov Prahy, otevřena byla již v polovině 90. let. Nachází se ve výhodné lokalitě, pět minut chůze od centra města na křižovatce linek metra B a C. Na devíti podlažích nabízí celkem 24 tisíc metrů čtverečních kancelářských prostor a 250 podzemních parkovacích míst. Umožňuje pronájem kanceláří o rozloze od 50 do 1 600 metrů čtverečních. Nájemci mohou v budově využívat řadu služeb: restaurace a jídelna, školka, roznáška pošty, půjčovna kol zdarma, pronájem skladů a další.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

sellmax.com.ua

steroid-pharm.com

pills24.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018