Jakub Verner nově řídí PR developerské skupiny HB Reavis

Hlavní stránka / Novinky na webu / Jakub Verner nově řídí PR developerské skupiny HB Reavis

1.3.2018

Jakub Verner nově řídí PR developerské skupiny HB Reavis Novým ředitelem PR mezinárodní developerské skupiny HB Reavis se stal Jakub Verner. Ten dosud zastával pozici PR a marketingového manažera české pobočky HB Reavis a řídil komunikaci všech jejích projektů v České republice.

Mezi ty největší patří administrativní komplex Metronom v pražských Butovicích, kanceláře River Garden v Karlíně, nákupní centrum Aupark v Hradci Králové nebo nejnověji i připravovaný projekt v dolní části Vinohradské třídy. Na jeho dosavadní pozici v Česku ho nahradila Kristýna Křemenová, která dříve pracovala jako manažerka marketingu a komunikace v GE Money Bank (nyní MONETA Money Bank).

HB Reavis působí také ve Velké Británii, Polsku, Maďarsku, Slovensku a nově i v Německu. Jako integrovaný developer své stavby navrhuje, realizuje a spravuje. Mezi nejzajímavější současné projekty skupiny patří Varso Tower, nejvyšší budova v Evropské unii, kompletní revitalizace bratislavské čtvrti Nivy, ambiciózní kancelářský projekt One Waterloo v Londýně nebo moderní kancelářský komplex Agora v centru Budapešti. Celá skupina díky kapitálu přesahujícímu 1,2 miliardy eur a více než 700 zaměstnanců patří mezi evropskou špičku na poli nemovitostí.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

comprar generico viagra

http://medicaments-24.com

teplostar.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018