Jiří Kejval je novým členem představenstva nizozemského koncernu Royal Ahrend NV

Hlavní stránka / Novinky na webu / Jiří Kejval je novým členem představenstva nizozemského koncernu Royal Ahrend NV

20.9.2012

Jiří Kejval je novým členem představenstva nizozemského koncernu Royal Ahrend NV PRAHA - Nizozemská interiérová společnost Royal Ahrend NV, která patří mezi tři největší výrobce kancelářského nábytku v Evropě, oznámila jmenování Jiřího Kejvala do představenstva společnosti. Společnost Royal Ahrend NV je od roku 2008 vlastníkem české firmy TECHO, kterou od jejího založení v roce 1991 vede právě Jiří Kejval.

Převzetí společnosti TECHO přineslo skupině Royal Ahrend NV několik pozitivních efektů. Tím prvním bylo proniknutí na nové trhy a výrazné posílení pozice nejen ve východní Evropě, druhým pak vzájemné rozšíření portfolia výrobků a v neposlední řadě synergie ve výrobě. „Věřím, že Jiří Kejval v nové funkci přinese do řízení koncernu Royal Ahrend NV novou dynamiku a jsem přesvědčen, že vzájemným využitím poznatků vytvoříme pro naši společnost odrazový můstek k posílení pozice na evropském trhu kancelářského nábytku,“ uvádí Joost van Meerbeeck, generální ředitel Royal Ahrend NV.
 
 Royal Ahrend NV, jako tradiční společnost s více než stoletou historií, poprvé ustanovila člena představenstva z regionu střední a východní Evropy, což prý mimo jiné svědčí o mimořádných manažerských dovednostech Jiřího Kejvala. „Věřím, že prohloubením synergie společností Royal Ahrend NV a TECHO budeme směřovat k posílení současné pozice koncernu Royal Ahrend NV na mezinárodním trhu,“ říká Jiří Kejval.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

resonance-capital.eu

artma.net.ua

обращайтесь
Všechna práva vyhrazena © 2018