JLL získala ocenění pro oddělení realitních investic a kancelářských nemovitostí

Hlavní stránka / Novinky na webu / JLL získala ocenění pro oddělení realitních investic a kancelářských nemovitostí

22.4.2014

JLL získala ocenění pro oddělení realitních investic a kancelářských nemovitostí VARŠAVA/PRAHA - Společnost JLL získala dvě ze čtyř „agentských“ cen za rok 2014 v prestižním 11. ročníku CEE Real Estate Quality Awards. Ceny pro region střední a východní Evropy každoročně organizuje CEE Insight Forum ve spolupráci s Financial Times. Již počtvrté v řadě bylo ocenění uděleno oddělení realitních investic (Capital Markets Agent of the Year), další cenu pro JLL získalo již podruhé v řadě oddělení kancelářských nemovitostí (Office Agent of the Year).

„To, že jsme cenu pro oddělení realitních investic získali již počtvrté v řadě, jen potvrzuje naši silnou pozici v oblasti strategického poradenství, naše široké odborné znalosti a dlouhodobě vynikající výsledky v celé střední a východní Evropě,“ říká Troy Javaher, vedoucí investičního oddělení JLL pro střední a východní Evropu.

JLL za rok 2013 v regionu střední a východní Evropy zprostředkovalo investiční transakce v hodnotě zhruba 2,2 miliard eur. To znamená, že se společnost JLL podílela na celkovém objemu investičních transakcí v regionu uzavřených prostřednictvím konzultantských společností celkem 51 procenty.
 
O udělení cen rozhodla nezávislá porota složená z předních osobností oboru z řad developerů, pronajímatelů, investorů a poradců aktivních v regionu střední a východní Evropy. Jedenáctého ročníku ocenění pořádaného ve Varšavě se zúčastnilo více než 650 profesionálů z oboru. Průběh hlasování byl monitorován nezávislou konzultantskou společností Deloitte.
 
Udílení cen CEE Real Estate Quality Awards je nejprestižnější událostí realitního oboru v našem regionu. Cílem CEEQA je ocenit výjimečné výsledky dosažené ve středo- a východoevropském realitním sektoru a propagovat je na poli regionálních i mezinárodních investičních aktivit.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

также читайте gss.com.ua

www.1cs.com.ua

www.1cs.com.ua/services/cleaning-educational-institutions/
Všechna práva vyhrazena © 2018