Kaizr, Matula a Veverka rozšířili představenstvo RICS

Hlavní stránka / Novinky na webu / Kaizr, Matula a Veverka rozšířili představenstvo RICS

13.12.2012

Kaizr, Matula a Veverka rozšířili představenstvo RICS PRAHA - Jaroslav Kaizr, Daniel Matula a Petr Veverka se stali novými členy představenstva profesní organizace RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors). Jejich jmenování platí na tři roky. Předsedou představenstva zůstává Stewart Jordan. RICS sdružuje odborníky z oboru nemovitostí. Pro získání členství je nutné absolvovat odborné zkoušky a doložit získanou praxi v realitním oboru.

Jaroslav Kaizr je partner společnosti Cushman & Wakefield a vedoucí pronájmu průmyslových ploch. V realitách se pohybuje od roku 2003, kdy nastoupil do C&W. Je absolventem Fakulty financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2009 získal magisterský titul v oboru investic a managementu nemovitostí na Shefield Hallam University ve Velké Británii. Ve volném čase se věnuje golfu, jezdí na motorce a rád také běhá. Každoročně se zúčastňuje pražského maratonu ve prospěch charitativní organizace Schools Around the World.
 
Daniel Matula působí jako portfolio manažer ve společnosti REICO, která je investiční společností České spořitelny. Rovněž vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a v roce 2002 získal titul MSc na Royal Institute of Technology ve Stockholmu. K jeho zálibám patří zahrada a sporty všeho druhu.
 
Petr Veverka je Associate Partner společnosti Gardiner & Theobald. Působí jako projektový manažer a je zodpovědný za vedení a koordinaci týmu zajišťujícího monitoring a supervizi projektů. V oboru působí od roku 2002, kdy nastoupil do G&T.
 
Veverka vystudoval Stavební fakultu na ČVUT Praha, obor podnikání a řízení ve stavebnictví. V roce 2010 absolvoval zkoušky RICS v oboru Projektový Manažer a stal se členem RICS. Ve svém volném čase se věnuje rodině, turistice a sportům.
 
Profesní organizace RICS (Královská komora kvalifikovaných znalců) byla založena v roce 1868 a zaštiťuje přes 200 profesí spjatých s nemovitostmi. Po celém světě má okolo 100 tisíc členů, v České republice registruje 110 členů.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Daniel-Matula-RICS.jpg

Daniel-Matula-RICS.jpg

Jaroslav-Kaizr-new.jpg

Jaroslav-Kaizr-new.jpg

Petr-Veverka.jpg

Petr-Veverka.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.best-cooler.reviews/

https://russ-love.com

https://apach.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018