Logistická firma Hellmann míří do CTParku Bor

Hlavní stránka / Novinky na webu / Logistická firma Hellmann míří do CTParku Bor

29.1.2013

Logistická firma Hellmann míří do CTParku Bor PRAHA - Téměř 20 tisíc metrů čtverečních si v CTParku Bor na Plzeňsku pronajala světová logistická společnost Hellmann Worldwide Logistics. Činnost zde zahájí v březnu letošního roku. Vhodné prostory vyhledali odborníci z mezinárodního průmyslového týmu Cushman & Wakefield.

Firma Hellmann Worldwide Logistics se specializuje na dodávku zásilek, čemuž jsou přizpůsobeny i nové prostory. Ve tří patrovém úložném systému je možné najednou uskladnit až 70 tisíc plastových boxů a 15 tisíc palet se zásilkami. „Hlavní devizou CTParku Bor je jeho ideální strategická poloha a v tomto případě především blízkost německých hranic, protože německý trh je pro Hellmann Worldwide Logistics velmi důležitý,“ říká Paul Deverell, obchodní ředitel CTP.
 
„Velikostí pronajaté plochy se jedná o významnou transakci a příchod velkého světového hráče v oblasti logistiky. Zároveň jde o největší pronájem logistických ploch v loňském roce,“ uvádí Laurent Jechoux, který na transakci pracoval.
 
„Hellmann poptával plochy v plzeňském regionu především kvůli blízkosti a dobrému spojení s Německem. Začali jsme tedy vybírat nejvhodnější lokality. Nejlépe z nich vyšel CTPark Bor a to hlavně díky tomu, že nabízel dostatečně velké plochy v požadovaném termínu. Termín pro nastěhování byl poměrně krátký a nebylo možné čekat na výstavbu nové haly,“ dodává Jechoux.
 
Hellmann je rodinná firma s kořeny v Německu, založena byla v roce 1871. Ve více jak 150 zemích světa zaměstnává přes 10 tisíc lidí a řadí se k lídrům ve svém oboru.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://progressive.ua

https://arbud-prom.com.ua

www.gepatite.com
Všechna práva vyhrazena © 2018