Logistická společnost JUSDA Europe rozšířila prostory v pardubickém CTParku

Hlavní stránka / Novinky na webu / Logistická společnost JUSDA Europe rozšířila prostory v pardubickém CTParku

15.3.2018

Logistická společnost JUSDA Europe rozšířila prostory v pardubickém CTParku Logistická společnost JUSDA Europe, dříve Foxconn’s Global Logistics Solutions, si v CTParku Pardubice II pronajala nové skladové a kancelářské prostory o celkové ploše 37 389 metrů čtverečních. V tomto projektu společnost JUSDA Europe zastupovalo industriální oddělení realitní poradenské společnosti JLL.

„Zajištění prostor v rámci CTParku v Pardubicích umožňuje společnosti JUSDA Europe dále posilovat svou již velmi pevnou pozici. Prostory nám poskytují základ pro naplnění naší další pětileté strategie rozvoje portfolia a skladových kapacit nejen v Pardubickém kraji, ale také v celé Evropě,“ uvedl Graeme Strachan ze společnosti JUSDA Europe. 

„Obchod jsme mohli úspěšně uzavřít především díky flexibilitě na obou stranách transakce. Jedná se tak o jeden z největších obchodů na trhu za posledních dvanáct měsíců," dodal Miroslav Kotek, Associate Director industriálního oddělení realitní poradenské společnosti JLL, která transakci zprostředkovala.
 
Společnost JUSDA Europe je strategickým partnerem pro řízení supply chain pro nadnárodní korporace a středně velké společnosti, a to v rámci celé Eurasie. Firma má již 60 logistických center po celém světě a celkově operuje přes dva miliony metrů čtverečních skladových prostor. Působí převážně v oborech hi-tech elektroniky, domácích spotřebičů, automobilovém průmyslu, oděvech, zdravotnickém vybavení, FMCG a dalších.
 
Pod názvem JUSDA společnost vystupuje od minulého března. Hlavním cílem změny názvu společnosti je identifikace s globální logistickou společností JUSDA International, jejíž součástí se Global Logistics Solutions stala na konci roku 2016.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://alfaakb.com

альпари официальный сайт

ммм пирамида
Všechna práva vyhrazena © 2018