Metrostav Development chystá v lokalitě Na Vackově výstavbu dalších bytů

Hlavní stránka / Novinky na webu / Metrostav Development chystá v lokalitě Na Vackově výstavbu dalších bytů

21.1.2016

Metrostav Development chystá v lokalitě Na Vackově výstavbu dalších bytů Prodejům nových bytů v bytových projektech na Praze 3 v lokalitě Na Vackově, které zde realizuje společnost Metrostav Development, se loni velmi dařilo. Jen za rok 2015 se zde prodalo 197 bytů ve třech projektech - Alfarezidence, Byty Na Vackově a Viladomy Na Vackově. V roce 2016 zde developer uvede do prodeje dalších 129 bytů jako pokračování projektu Byty Na Vackově, do přípravné fáze postoupí také další etapy Rezidenčního parku Na Vackově.

Zájem klientů je vysoký jak v případě menších bytů, které byly developerem od počátku koncipované jako investiční, tak dražších bytů. Úspěšně se prodávají také garážová stání. Podle Ondřeje Buršíka, obchodního ředitele Metrostav Development, je rychlost, s jakou se byty prodávají, překvapivá. Všechny projekty developer očekává vyprodat ještě před jejich kolaudací.
 
„Zájem o byty na pražském trhu v loňském roce obecně vzrostl. Konkurujeme především poměrem ceny ke kvalitě projektu a tomu, co lokalita Vackova a Prahy 3 nabízí. I díky tomu jsme vnímali nejen kvantitativní nárůst klientů, ale také změnu jejich struktury,“ uvádí Buršík. „Zájem je například i ze strany zahraničních klientů, ti v loňském roce koupili až 30 procent našich bytů. V letošním roce pak očekáváme stejné prodeje jako v roce 2015.“
 
Lokalita horního Žižkova, kde se Vackov nachází, je považována za jednu z nejzajímavějších částí Prahy s velkým potenciálem dalšího rozvoje. Přestože se očekává její proměna v moderní městské centrum, Vackov si díky sousedství s parkem Židovské pece a původní zástavbou uchová svůj dosavadní klidný ráz. Celkově zde Metrostav Development chce do roku 2021 dokončit celkem 1300 bytů v šesti samostatných etapách.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

read here babyforyou.org

www.medicaments-24.com
Všechna práva vyhrazena © 2018