Nová služba poskytuje aktuální přehled o stavu zboží ve skladu

Hlavní stránka / Novinky na webu / Nová služba poskytuje aktuální přehled o stavu zboží ve skladu

27.6.2014

Nová služba poskytuje aktuální přehled o stavu zboží ve skladu BRNO – Společnost CCV Informační systémy přichází na trh s novou službou CCV Instantní sklad, která poskytuje aktuální přehled o stavu uloženého zboží a jeho pohybech ve skladu. Informace poskytuje v grafické podobě prostřednictvím webového prohlížeče se zobrazením reálného využití skladových prostor. Systém využívá adresace skladových pozic na úroveň přihrádek a on-line komunikujících radiofrekvenčních terminálů. Řešení je dostupné formou služby a nabízené jako jednoduchá alternativa k sofistikovaným WMS systémům pro řízení skladů.

Jednoduše a bez počáteční investice mohou nyní malé a střední společnosti získat aktuální přehled o zásobách a spolehlivější provoz skladového hospodářství díky novému řešení CCV Instantní sklad od tuzemské společnosti CCV Informační systémy. Je dostupné formou služby prostřednictvím webového prohlížeče, přičemž přistupovat k němu lze z libovolného zařízení připojeného do internetu. 

Řešení pracuje s adresací skladových pozic na úrovni přihrádek a radiofrekvenční identifikací zboží. Díky evidenci operace „jedním pípnutím“ významně zefektivňuje poziční naskladnění a vychystávání zboží, stejně jako veškeré další operace se zbožím. Na rozdíl od skladového modulu ERP systému nenabízí jen účetní pohled na sklad, ale skutečný aktuální přehled nad skladovými procesy a stavu uloženého zboží, včetně umožnění skladové inventury do úrovně zásobních pozic a reportingu nad jednotlivými zásobami.
 
K rychlé a přesné orientaci přispívá i grafického zobrazení využití skladových prostor, které si uživatel definuje podle skutečnosti, tedy přesně podle reálných rozměrů místností, velikostí regálů a přihrádek. Mezi další užitečné vlastnosti pak patří například evidence GTIN, výrobního a sériového čísla, správa katalogu zboží, hromadné importy a exporty objednávek, a v neposlední řadě možnost integrace s ekonomickým systémem.
 
„Spuštěním služby CCV Instantní sklad jsme získali on-line přehled o přesném umístění zboží ve skladech. Skladník zboží vyhledává a expeduje pomocí mobilního terminálu, který byl součástí dodávky služby. Pro implementaci jsme předali pouze půdorys skladu s náčrty regálů a seznam zboží. Potom už stačilo přihlášení přes internetový prohlížeč a provedení fyzické inventury pomocí mobilního terminálu,“ říká Dušan Dostál, jednatel společnosti UPS Technology. Po spuštění se prý výrazně zvýšila přehlednost veškerého zboží na skladu. „V každém okamžiku ihned přesně víme, kde se zboží ve skladu nachází a nejsou problémem rychlé inventury skutečného stavu skladu. Na první pohled je zřejmý pořádek ve skladu a mám také přehled o veškeré práci ve skladu,“ dodal.
 
„Máme za sebou řadu rozsáhlých a na míru realizovaných projektů řízení skladů (WMS). Proto jsme rádi, že jsme rozšířili naše portfolio logistických řešení o CCV Instantní sklad jako chytré řešení skladové evidence. Rádi bychom tím vyšli vstříc firmám, které nemají tak rozsáhlé potřeby v oblasti řízení skladového hospodářství, avšak chtějí si udržet přehled a pořádek ve skladu,“ popisuje vznik řešení Dalibor Damborský, jednatel společnosti CCV Informační systémy.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Facility management | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

бетон с доставкой

casino-ua.info

ry-diplomer.com/diplom-magistra
Všechna práva vyhrazena © 2018