Noví nájemci – LIDL a Cross Trans, zcela zaplnili CTPark Divišov

Hlavní stránka / Novinky na webu / Noví nájemci – LIDL a Cross Trans, zcela zaplnili CTPark Divišov

7.1.2015

Noví nájemci – LIDL a Cross Trans, zcela zaplnili CTPark Divišov DIVIŠOV - V CTParku Divišov budou na celkové ploše více než 14 800 metrů čtverečních nově působit společnosti LIDL a Cross Trans. Stávající budova konceptu CTSpace o rozloze 35 300 metrů čtverečních je tak kompletně pronajata. Pro novou výstavbu jsou k dispozici další čtyři tisíce metrů čtverečních.

„V souladu s naší strategií nabízet vysoce kvalitní, úsporné budovy, jsme v nově pronajatých jednotkách v CTParku Divišov instalovali LED osvětlení, díky kterému snižujeme spotřebu energie, náklady našich klientů a samozřejmě také zatížení životního prostředí. V loňském roce jsme nejen v CTParku Divišov renovovali fasádu budovy a proběhla také řada parkových úprav s vysázením nových stromů a keřů,“ dodává Remon Vos, ředitel CTP.
 
CTP je vedoucím developerem komerčních nemovitostí v České republice. Hlavní činností společnosti je síť 36 CTParků, které se nacházejí po celé České republice, Slovensku, Rumunsku a Polsku. Další součástí aktivit společnosti je Spielberk Office Centre v Brně (vlajková loď kancelářských projektů CTP), CTOffice a CTZone (inteligentní řešení pro malé a střední podnikatele). Nově dostaven je administrativní projekt IQ Ostrava v centru města. Celková plocha, kterou CTP provozuje, představuje 2,3 milionu metrů čtverečních, očekávaný příjem z pronájmu pro rok 2015 činí 145 miliónů eur.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

у нас

http://avtopoliv-gazonov.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018