Novou divizi Colliers International povede Iva Caňková

Hlavní stránka / Novinky na webu / Novou divizi Colliers International povede Iva Caňková

27.2.2018

Novou divizi Colliers International povede Iva Caňková Společnost Colliers International rozšiřuje nabídku služeb ve své české pobočce v Praze o nové oddělení Retail and Asset Management Services, specializované na poradenství a správu nemovitostí a řešení pronájmu komerčních prostor. Zakládá ho Iva Caňková, která do Colliers International nastoupila v dubnu 2016 a doposud zastávala pozici ředitelky oddělení kancelářských prostor.

Svoje bohaté zkušenosti z oblasti správy a rozvoje nemovitostí nyní zúročí pro další rozvoj zcela nového oddělení. Iva Caňková před vstupem do Colliers International získala osmnáctiletou praxi na realitním trhu. Deset let působila ve společnosti Pinnacle Central & Eastern Europe na pozici Head of Asset Management pro Českou republiku a Slovensko a zodpovídala za kompletní poradenské služby pro interní i externí klienty.

„Iva přechází na pozici ředitelky oddělení Retail and Asset Management Services. Tato nová divize, kterou Iva pomohla založit, reflektuje požadavky našich klientů. Ti často potřebují pomoc při přípravě strategií pro udržení a získání nájemců, ale také při plánování změn za účelem zhodnocení svých nemovitostí,“ řekl generální ředitel Colliers International v České republice Omar Sattar.
 
„Divize Asset Management Services přináší více příležitostí pro multifunkční projekty. Naši klienti mohou využívat znalostí a zkušeností, které náš tým získal za více než třináct let praxe v oboru retailu. Rozšíření specializace o pronájem komerčních prostor pak bylo dalším logickým krokem, zvláště v období rostoucí poptávky v obou těchto oblastech,“ dodává Iva Caňková, ředitelka oddělení pro Retail and Asset Management Services Colliers International v České republice.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

перевозки киев

также читайте

best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018