Novou posilou advokátní kancelář bnt | attorneys-at-law je Monika Kofroňová

Hlavní stránka / Novinky na webu / Novou posilou advokátní kancelář bnt | attorneys-at-law je Monika Kofroňová

18.11.2016

Novou posilou advokátní kancelář bnt | attorneys-at-law je Monika Kofroňová S účinností od 7. listopadu nastoupila na pozici marketingové manažerky advokátní kanceláře bnt | attorneys-at-law Monika Kofroňová. Vedle již realizovaných marketingových aktivit bude úkolem nové manažerky soustředit se na další rozvoj a systematické budování brandu.

Hlavní příležitosti vidí Monika Kofroňová zejména v oblasti PR a prohloubení spolupráce v rámci existujících partnerství. „Těší mě, že Monika posílí náš profesionální přístup v oblasti marketingu a PR. Potřebujeme zkušeného člověka s nápady, které pomohou v dalším budování značky bnt,“ uvedl Tomáš Běhounek, jeden ze čtyř partnerů advokátní kanceláře.
 
Mezinárodní advokátní kancelář bnt | attorneys-at-law je na českém trhu aktivní 13 let a nabízí právní, účetní a daňové poradenství jak zahraničním investorům, tak i českým klientům. V České republice má nejsilnější klientskou základnu vybudovanou zejména v oblasti real estate a corporate a M&A. Mezi její klienty patří developerské společnosti, stavební dodavatelé, investiční společnosti a fondy, finanční instituce, společnosti z oblasti automobilového průmyslu, letecké a přepravní společnosti, energetické podniky, výrobci elektroniky, stavebních materiálů, provozovatelé zdravotnických zařízení a distributoři léčiv, mezinárodní přepravci, retailoví prodejci, včetně prodejců luxusního zboží, aukční domy apod.
 
V posledním roce bnt úspěšně poskytuje poradenství privátním klientům, a to jak v otázkách souvisejících s jejich podnikatelskými nebo investičními aktivitami, tak v oblasti rodinných vztahů. Pražská pobočka se také dlouhodobě věnuje pro bono aktivitám a podpoře neziskových institucí. Jednou z nich je Cesta domů, jejímž cílem je poskytovat odbornou péči umírajícím a jejich blízkým, kteří o ně pečují, a současně přispět ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení služeb poslední péče v České republice.
 
Monika Kofroňová se v oboru pohybuje více než 15 let a má bohaté zkušenosti z oblasti komunikace a PR. Do bnt | attorneys-at-law přišla z Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, kde zastávala tři roky pozici výkonné manažerky a tiskové mluvčí. Svou pracovní kariéru odstartovala nejprve v agentuře AMI Communications, poté pracovala jako manažerka korporátní komunikace ve společnosti Philips nebo tisková mluvčí společnosti Henkel.
 
Monika Kofroňová vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě, Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné. Hovoří anglicky a španělsky, je vdaná a kromě rodiny se ve volném čase věnuje sportu, zpěvu a cestování.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

topobzor.info

www.kapli.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018