Novým majitelem Galleries Louvre v Praze je Redstone Real Estate

Hlavní stránka / Novinky na webu / Novým majitelem Galleries Louvre v Praze je Redstone Real Estate

27.3.2017

Novým majitelem Galleries Louvre v Praze je Redstone Real Estate Španělský investiční fond Azora Europa I prodal Galleries Louvre, moderní kancelářskou budovu na Praze 5, private equity společnosti Redstone Real Estate. Obchodní partneři se shodli na tom, že kupní cenu nebudou zveřejňovat. Galleries Louvre nabízí přibližně 4800 metrů čtverečních kvalitních administrativních prostor a je dlouhodobě pronajata renomovaným nájemcům, ke kterým patří Lukoil Accounting and Finance Europe (LAFE), Všeobecná zdravotní pojišťovna a švýcarská společnost Stadler.

Prodávající Azora Europa I spolupracovala na transakci s JLL (realitní poradenství) a Cameron McKenna (právní poradenství). Kupující Redstone Real Estate spolupracoval se Squire Patton Boggs (právní poradenství) a Deloitte (daňové a finanční poradenství). 
 
„Jedná se o velmi kvalitní projekt v rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 5. Mezinárodní firmy, které zde sídlí, své nájmy v průběhu minulých šesti let prodloužily. Využili jsme výhodnou situaci na českém trhu realitních investic a naplnili jsme strategii našeho investičního fondu,“ uvádí Anna Szelc, která zastupuje investiční fond Azora Europa v regionu střední a východní Evropy (CEE).
 
„Galleries Louvre, zavedená a prosperující komerční nemovitost v rozvíjející se lokalitě, výborně zapadá do naší investiční strategie spolupráce s nájemci, kteří ocení individuální přístup a kvalitní servis. Těším se, že díky silnému finančnímu zázemí a stále se rozšiřujícímu týmu zkušených odborníků vytvoříme v České a Slovenské republice růstově orientované realitní portfolio,” uvádí Richard Morávek, zakladatel Redstone Real Estate.
 
„Pražské kancelářské nemovitosti jsou na českém realitním investičním trhu trvale vyhledávané a Galleries Louvre je dobrým příkladem takové budovy. Jedná se o kvalitní projekt v zavedené a dopravně snadno dostupné lokalitě, který je dlouhodobě pronajatý renomovaným společnostem,“ dodává Jiří Horák, z JLL Capital Markets, zodpovědný za prodej Galleries Louvre.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

progressive.ua

http://progressive.ua

туры на Сейшелы
Všechna práva vyhrazena © 2018