O úspěch v soutěži MIPIM Awards 2017 bude usilovat jediný český projekt

Hlavní stránka / Novinky na webu / O úspěch v soutěži MIPIM Awards 2017 bude usilovat jediný český projekt

12.2.2017

O úspěch v soutěži MIPIM Awards 2017 bude usilovat jediný český projekt Ve dnech 14. – 17. března 2017 se ve francouzském Cannes uskuteční mezinárodní realitní veletrh MIPIM, kam zavítá více než 23 tisíc hostů z více než 90 zemí světa. Součástí mezinárodního veletrhu bude vyhlášení nejlepších developerských projektů v rámci prestižní mezinárodní realitní soutěže MIPIM 2017.

Mezi finalisty soutěže se probojovala i stavba realizovaná společností Metrostav a.s., Rezidence Sacre Coeur2. Tento rezidenční projekt je jedním ze čtyř projektů nominovaných do finále v kategorii Best Residential Development.
 
 
Do soutěže se letos přihlásilo celkem 214 developerských projektů ze 46 zemí světa. Odborná porota, která se skládala z 11 členů v čele s předsedou John Forresterem, generálním ředitelem EMEA Cushman & Wakefield, vybrala v Paříži koncem ledna 2017 do užšího výběru pouze čtyři nejlepší projekty v každé ze soutěžních jedenácti kategorií. S ohledem na celosvětovou přitažlivost MIPIM Awards, developerské projekty byly přihlášeny z Asie, Tichomoří, ze Severní a Latinské Ameriky, z Afriky a z Evropy.
 
 
„Fakt, že se tak technicky náročný projekt jako je Rezidence Sacre Coeur2, , kterou vybudoval Metrostav, dostal do finále prestižní mezinárodní soutěže, považujeme za důkaz, že kvalitu naší práce oceňují odborníci nejen v České republice, ale i v zahraničí," uvedl Milan Veselský, obchodní ředitel Metrostavu. Rezidence Sacre Coeur2 se ve své kategorii utká s developerskými projekty z Německa, Brazílie a Francie. Vyhlášení výsledků proběhne ve čtvrtek, dne 17. března 2017, v rámci slavnostního gala večera v Palais de Festival, přímo v centru francouzského města Cannes.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Architektura | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://progressive.ua

смотреть на сайте

adulttorrent.org
Všechna práva vyhrazena © 2018