Otevření Centralu Jablonec se blíží, seznam nájemců se rozšiřuje

Hlavní stránka / Novinky na webu / Otevření Centralu Jablonec se blíží, seznam nájemců se rozšiřuje

7.2.2017

Otevření Centralu Jablonec se blíží, seznam nájemců se rozšiřuje Stavba obchodně-společenského centra Central Jablonec skupiny Crestyl se dostává do úplného závěru. S blížícím se otevřením centra na jaře tohoto roku se dále rozšířil seznam nájemců a rozrůstá se i seznam těch, kteří již své prostory převzali pro finální dokončení svých prodejen.

„Počítáme s tím, že ke dni otevření budeme mít obsazeno téměř 90 procent plochy, což potvrzuje, že takovýto objekt je vhodným doplněním samotného centra Jablonce nad Nisou. Věříme, že unikátností i komplexností své nabídky Central Jablonec výrazně přispěje ke zkvalitnění služeb a tím i života obyvatel města a jeho návštěvníků,“ říká Aleš Stupka, ředitel obchodního centra patřícího do skupiny Crestyl.
 
Nabídka nájemců téměř 70ti obchodních jednotek pokryje skutečně nejširší poptávku a potřeby budoucích zákazníků a návštěvníků. Těšit se mohou na módní obchody, mezi potvrzené nájemce patří například značky H&M, New Yorker, Gate a Orsay či obuv CCC. Milovníci sportu si přijdou na své díky Intersportu, vyznavači klidnějšího trávení volného času naopak mohou dát přednost knihkupectví Kanzelsberger, děti i rodiče budou jistě patřit mezi časté návštěvníky hračkářství Pompo či dětského koutku. Čajoví a kávoví labužníci uvítají prodejnu Oxalis, nabídku vín a jiných vybraných destilátů přinese Don Pealo. Zde bude možné zakoupit i tabákové výrobky, podobně jako v prodejně Geco. Radost sobě i druhým budou moci návštěvníci udělat například v dárkovém obchodě Horoskop nebo v květinářství Holandské květiny a domácím mazlíčkům v Pet Centrum.
 
 
O doplnění prodávaného sortimentu se postarají mj. prodejce elektroniky Datart, papírnictví McPen, obchod s domácími potřebami Tescoma, lifestylový obchod Pepco, produkty značky Apple přinese iSETOS a své dospělé zákazníky si jistě najde i Erotic City. Díky značce DM bude zastoupena i drogerie, nejen medikamenty nabídne lékárna Dr. Max a kosmetiku přinese Yves Rocher. Bytový textil a povlečení bude nabízet Scanquilt. Nejširší nabídku potravin naleznou návštěvníci Centralu v supermarketu Albert.
 
Mezi významné poskytovatele služeb se v centru zařadí Komerční banka, směnárna Tourist Centrum či sázková kancelář Tipsport. O občerstvení návštěvníků ale i zaměstnanců centra se postarají i první restaurace KFC v Jablonci či Sakura’s se stále populárnějším konceptem sushi a asijských specialit. Někteří nájemci již své obchody a provozovny převzali a pečlivě je připravují na otevření a přivítání prvních zákazníků. Samotné otevření Centralu je naplánované na přelom března a dubna letošního roku.
 
Nové třípodlažní obchodní centrum Central Jablonec vzniklo mezi ulicemi Generála Mrázka a Máchova na místě starého obchodního domu Jabloň. Po dokončení nabídne 13 tisíc metrů čtverečních obchodní plochy a téměř 70 obchodních jednotek. Nedílnou a důležitou součástí centra bude také podzemní parkoviště pro téměř 200 aut.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

автомасла mobil

また、読み rikon-ya.com
Všechna práva vyhrazena © 2018