PASSERINVEST GROUP se stal opět vlastníkem budov VILLAS

Hlavní stránka / Novinky na webu / PASSERINVEST GROUP se stal opět vlastníkem budov VILLAS

5.3.2018

PASSERINVEST GROUP se stal opět vlastníkem budov VILLAS Česká developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP odkoupila v lednu 2018 budovy BB C – Vila Domy (známé jako VILLAS) od společnosti Revetas Capital Fund II. PASSERINVEST GROUP tak úspěšně pokračuje ve své strategii dlouhodobého vlastnictví a správy dříve prodaných administrativních budov v pražském BB Centru.

Financování této transakce zaštítila skupina PASSERINVEST jak z vlastních zdrojů, tak i z výnosu prodeje dluhopisů v roce 2017. PASSERINVEST GROUP získala prostřednictvím zpětného odkupu první budovu v r. 2014 a byla jí budova ALPHA. Postupně získala do svého opětovného vlastnictví i budovy BETA, A, B a D.

„Letošní rok jsme začali dalším krůčkem v našem plánu zpětného odkupu administrativních budov BB Centra, které chceme dlouhodobě udržet na nejvyšší úrovni,“ uvedl Radim Passer, zakladatel a generální ředitel PASSERINVEST GROUP.
 
 
Budovy VILLAS pochází z architektonické dílny Aulík Fišer architekti. Tvoří je soubor dvou administrativních budov o celkové rozloze osm tisíc metrů čtverečních v šesti nadzemních podlažích, z toho 405 metrů čtverečních obchodních ploch v přízemí a 220 parkovacích míst v podzemním podlaží. Nájemci dlouhodobě sídlící v této budově jsou např. Tchibo, GEMALTO či Audatex.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

еще по теме www.etalon.com.ua

www.dopingman.com.ua/inekczionnyie-steroidyi/tren-e-h/parabolan.html

1cs.com.ua/services/general-cleaning-of-office/
Všechna práva vyhrazena © 2018