Penta připravuje prodej budovy v centru Prahy

Hlavní stránka / Novinky na webu / Penta připravuje prodej budovy v centru Prahy

17.2.2017

Penta připravuje prodej budovy v centru Prahy Ještě v průběhu února chce společnost Penta zahájit prodej nemovitosti v centru Prahy, jejímž nejvýznamnějším nájemcem je společnost Motel One, provozovatel designových hotelů. Budova se nachází v sousedství administrativního komplexu Florentinum. Kupující získá výjimečný prostor kombinující v sobě designový hotel se 141 pokoji a více než 400 metrů čtverečních maloobchodních ploch.

„Transakce představuje unikátní příležitost pro investory v podobě dlouhodobého zajištěného výnosu z nemovitosti v historickém centru Prahy 1 v ulici Na Pořící,“ říká Ryan Wray, Head of Capital Markets & RICS Valuation, Knight Frank. Právě poradenská společnost Knight Frank zajišťuje pro Pentu prodej nemovitosti.
 
Budova Na Poříčí 30 byla dokončena ve čtvrtém kvartálu roku 2014. Díky dynamickému rozvoji nejbližšího okolí se neustále zvyšuje její atraktivita. Nejvýznamnější nájemce je společnost Motel One, která je provozovatelem řetězce 42 designových hotelů na území Evropy. Nájemci maloobchodních prostor jsou lékárna Dr. Max, prodejna luxusních hodinek Koscom a prodejna sýrů a italských specialit La Formaggeria. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

оксиметолон

www.granit-sunrise.com.ua

http://ukrterminal.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018