Poradenská firma CBRE má nové nejvyšší vedení

Hlavní stránka / Novinky na webu / Poradenská firma CBRE má nové nejvyšší vedení

22.1.2016

Poradenská firma CBRE má nové nejvyšší vedení Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, jmenovala své nové nejvyšší vedení. Působí v něm Richard Curran (generální ředitel), Clare Sheils (vedoucí oddělení oceňování CEE), Bert Hesselink (Business Development Director) a Pavel Klimeš (Senior Director Asset Services).

„Díky úspěšným akvizicím společností EMCM a Impact Corti se byznys naší společnosti v průběhu posledních pěti let rapidně změnil. V důsledku těchto akvizic nyní česká pobočka CBRE zaměstnává téměř 400 zaměstnanců. Cílem nového managementu je zajistit, aby služby poskytované naší společností překročily očekávání našich klientů, zdokonalení business developmentu a také podpora a rozvoj klíčových zaměstnanců. Jsem přesvědčen, že nové vedení společnosti udrží i nadále CBRE na vrcholu tohoto rychle se rozvíjejícího trhu s nemovitostmi a zajistí, že se ještě více vzdálíme naší konkurenci,“ říká Richard Curran, generální ředitel společnosti CBRE.
 
Richard Curran je generálním ředitelem CBRE Česká republika s více než 18 letými zkušenostmi na českém trhu komerčních nemovitostí. Do české pobočky společnosti CBRE nastoupil v roce 2004 a od roku 2008 jí vede v pozici generálního ředitele. Od této chvíle  se společnost rozrostla z 35 zaměstnanců na téměř 400. Richard Curran se nyní zaměřuje zejména na kapitálové trhy. Poskytuje poradenství v oblasti investic, developmentu a pronájmů celé řadě klientů CBRE, v první řadě společnostem Skanska, AIG Lincoln, Morgan Stanley, DEKA, Invesco, IVG a FINEP. Podílel se také na přelomových transakcích jakými byly například akvizice průmyslového portfolia jménem společností TPG / P3 od Tristan Capital a největší akvizice jednotlivého aktiva ve regionu střední a východní Evropy, nákupního centra Palladium v Praze.
 
Clare Sheils je vedoucí oddělení oceňování české pobočky CBRE a řídí také aktivity  dalších 13 zemí regionu střední a východní Evropy.  Svou profesní kariéru zahájila jako certifikovaný znalec v oblasti realit ve Velké Británii a má přes dvanáct let zkušeností s oceňováním všech typů aktiv pro řadu českých i mezinárodních společností. Od svého nástupu do CBRE v roce 2013, se jako vedoucí oddělení oceňování zaměřila na business development a za poslední tři roky zdvojnásobila tržby svého oddělení. Krom jejích zkušeností s oceňováním nemovitostí je její profesní kariéra spjata i s přednáškami o základech a vývoji trhu nemovitostí pro řadu mezinárodních institucí.
 
Bert Hesselink zastává v CBRE pozici Business Development Director. Má více než patnáctiletou praxi v oblasti komerčních realit v České republice a Holandsku. Je zodpovědný za optimalizaci platformy pro poskytování integrovaných služeb, která pomáhá klientům CBRE transformovat své nemovitosti v konkurenční výhodu a podporu pro hlavní účel jejich podnikání. Bert Hesselink zastával v rámci CBRE různé pozice, a to Operations Director, Head of Office Agency a Head of Industrial Agency. Bert zahájil svou kariéru jako Office Agent v nizozemské pobočce CBRE v Amsterdamu. Kromě pozice v CBRE je Bert Hesselink i předsedou realitního výboru  Americké obchodní komory.
 
Pavel Klimeš působí v CBRE na pozici Senior Director Asset Services. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a má více než 30letou praxi na trhu s nemovitostmi. V průběhu 16 let svého působení v CBRE (dříve EMCM) vybudoval firmě skvělou pozici na trhu.  Od roku 2000 byl  zodpovědný za provozní služby společnosti EMCM v České republice a na Slovensku a v roce 2007 byl jmenován výkonným ředitelem. Pavel Klimeš byl zodpovědný za správu a provoz všech projektů v portfoliu společnosti, ale zvláště se zaměřoval na problematické projekty v České republice, na Slovensku a v Polsku. V roce 2011 provedlo CBRE akvizici společnost EMCM. Od té doby se věnuje pouze České republice, kde je zodpovědný za správu maloobchodních nemovitostí. Od roku 2015 je též zodpovědný za správu kancelářských a logistických nemovitostí (celkové portfolio zahrnuje téměř 170 nemovitostí o rozloze 1,1 milionu metrů čtverečních).

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Richard Curran, CBRE

Richard Curran, CBRE

Clare Sheils, CBRE

Clare Sheils, CBRE

Bert Hesselink, CBRE

Bert Hesselink, CBRE

Pavel Klimeš-CBRE

Pavel Klimeš-CBRE

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

электроды по чугуну

https://ailavita.com.ua

www.baly.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018