Projekt Barrandovská zahrada skupiny T.E bude dokončen s předstihem

Hlavní stránka / Novinky na webu / Projekt Barrandovská zahrada skupiny T.E bude dokončen s předstihem

28.3.2017

Projekt Barrandovská zahrada skupiny T.E bude dokončen s předstihem Prémiový bytový komplex Barrandovská zahrada, který v listopadu loňského roku vstoupil do závěrečné fáze výstavby, bude oproti původnímu předpokladu dokončen s několikaměsíčním předstihem. Kolaudace a následné předání vlastníkům tak připadnou již na léto tohoto roku. Realizaci stavby zajišťuje společnost T.E.C.M (T.E Construction Management), člen developerské a stavební skupiny T.E.

Developerská skupina je tak schopna nejen efektivněji koordinovat výstavbu, ale i lépe kontrolovat projektové zadání. „Hlavní motivací pro realizaci našich staveb v rámci vlastních kapacit byla snaha o držení kontroly nad každým detailem a úsilí o dosažení co nejvyšší kvality. Zároveň se nám však podařilo zamezit obvyklým finančním, technickým a zejména časovým rizikům – byty tak novým majitelům předáme o celých pět měsíců dříve, než bylo původně plánováno,“ komentuje partner skupiny T.E Martin Hubinger.
 
 
Barrandovská zahrada představuje v tuzemsku doposud neobvyklé pojetí bytového domu v zázemí vlastních zahrad. Rezidenti zde mohou plně využívat sdílené prostory, jejichž součástí je třeba ohniště v hájku, pergola s grilem či prolézačky pro děti, nebo naopak relaxovat ve vlastních zahrádkách – takzvaných „zelených pokojích“, jež jsou oddělené keři či dřevěnými prvky pro dosažení maximálního soukromí. O přednostech Barrandovské zahrady svědčí i dosavadní prodejní výsledky – z celkových 17 jednotek zbývají několik měsíců před dokončením již jen čtyři poslední byty. U tří z nich s klienty probíhají jednání o smluvní dokumentaci.
 
 
Návrh okolí domu o rozloze téměř třech tisíc metrů čtverečních zhotovili zahradní architekti z českého ateliéru Flera. Autorům byla inspirací především okolní příroda. Rozhodli se příliš nezasahovat do jejího místního rázu, pouze jej vytříbit. Dali tak vzniknout rozmanitým sestavám rostlin, které přitom nevyžadují přehnanou péči. „Zvolili jsme cestu výběru lokálních rostlin a dřevin. Prostoru by neslušelo přezdobení výraznými, líbivými druhy. Domnívám se, že právě náš přístup s respektem k přirozenosti vyzdvihl jedinečnost prostoru a přidal mu na autenticitě,“ uvedl zakladatel ateliéru Flera Ferdinand Leffler.
 
 
U všech projektů developerské skupiny T.E je okolní zeleň naprosto klíčová, svým klientům proto garantuje předávku bytů s již vzrostlou vegetací a zahradami připravenými k okamžitému využívání. Velký důraz však klade také na kvalitní architekturu, nadčasový design i nadstandardní klientský servis. V případě Barrandovské zahrady, stejně jako u ostatních svých projektů, například zajistí správu budovy i jejího okolí na dva roky zdarma. Rostliny díky tomu dostanou potřebnou péči a následná údržba tak pro nové rezidenty nebude tolik náročná. Každý klient má v ceně rovněž kompletní návrh interiéru, nebo alespoň 5 hodin konzultací s designéry londýnské architektonické kanceláře Jestico + Whiles, se kterou T.E na projektu spolupracovala.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

кальян табак

у нас www.booker.in.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018