Projekt Modrý Platan nabídne nízkoenergetické domy těsně za Prahou

Hlavní stránka / Novinky na webu / Projekt Modrý Platan nabídne nízkoenergetické domy těsně za Prahou

28.4.2017

Projekt Modrý Platan nabídne nízkoenergetické domy těsně za Prahou Nedaleko pražského Zličína roste nový rezidenční projekt Modrý Platan, kde vzniká 24 nízkoenergetických domů. Rodinné domy s propracovaným designem a vlastní zahradou nabízejí dostupné bydlení rodinám s dětmi. Dokončení první etapy je naplánováno již v létě 2017.

„Ceny bytů v metropoli mají stále rostoucí trend. Mnoho lidí si již uvědomilo, že se jim vyplatí koupit nový dům za cenu bytu v centru Prahy. To je také důvod, proč jsme spustili výstavbu projektu Modrý Platan, který nabízí cenově dostupné bydlení i běžnému zájemci o byt v Praze, například mladé rodině s jedním či dvěma dětmi,“ prozrazuje Egor Khlebnikov, ředitel společnosti GETBERG, developer projektu.
 
 
Rezidenční projekt Modrý Platan je situován v obci Vysoký Újezd na Berounsku, uprostřed malebné přírody v okolí řeky Berounky, nedaleko Karlštejna. Domy jsou k dispozici ve dvou variantách. Obě varianty disponují užitnou plochou 130 metrů čtverečních na dvou podlažích a pozemku o velikosti 559 až 585 metrů čtverečních. Součástí každého domu jsou také dvě parkovací stání a terasa.
 
 „Lokalitu Vysoký Újezd jsme si pro naše projekty vybrali proto, že jsme přesvědčeni, že díky snadné dopravní dostupnosti do Prahy, krásné přírodě a rozsáhlému plánu na rozvoj a modernizaci obce se jedná o lokalitu budoucnosti, která nese budoucím majitelům šanci bydlet nejen v krásném domě, ale tak svoji nemovitost značně zhodnotit,“ dodává Egor Khlebnikov. Součástí projektu je rovněž revitalizace okolí, vzniká tak park a několik odpočinkových zón.
 
 
Všichni zdejší obyvatelé budou mít k dispozici prostorné zahrady s dostatkem soukromí i zeleně a zároveň plnou občanskou vybavenost, včetně základní školy a školky. Za půlhodiny je možné se dopravit do centra hlavního města, za 12 minut do nákupního centra Zličín.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

депозит физ лиц

читать далее ukrterminal.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018