Projekt společnosti Daramis Zelené Město 2 je prakticky vyprodaný

Hlavní stránka / Novinky na webu / Projekt společnosti Daramis Zelené Město 2 je prakticky vyprodaný

9.3.2017

Projekt společnosti Daramis Zelené Město 2 je prakticky vyprodaný Úspěšný projekt developerské společnosti Daramis v pražských Hrdlořezích – Zelené Město 2 – je prakticky vyprodaný. Z celkového počtu 344 bytů zbývá k prodeji již pouze 14 bytových jednotek. Prodej druhé etapy projektu Zelené Město, který dokazuje, že i ve velkoměstě je možné bydlet v harmonii s přírodou a nepřijít přitom o výhody městského života, byl zahájen v roce 2013.

„Zelené Město 2 řadíme mezi naše nejúspěšnější projekty, což podtrhuje i rychlost, se kterou se daří byty prodávat. V poslední době zaznamenáváme poměrně velký zájem koupit byty v této lokalitě z ryze investičních důvodů. Předpokládáme, že i většinu ze zbývajících bytů nakoupí naši klienti jako výhodnou investici do budoucna,“ uvedl Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis.

Druhá fáze projektu Zelené Město přímo navazuje na první etapu tohoto velmi úspěšného projektu. Projekt nabízí lukrativní bydlení v Hrdlořezích, Praha 9. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost, tramvajová zastávka, ale také dva parky, což potvrzuje unikátnost lokality v rámci Prahy. Projekt je koncipován pro moderní rodiny vyžadující dobrou dostupnost do centra města, ale přesto s výhodami klidného a tichého prostředí plného přírody. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

mobil super 5w40

подробно
Všechna práva vyhrazena © 2018