První etapa projektu Byty U Dubu je zcela vyprodaná, volné jsou byty z druhé etapy

Hlavní stránka / Novinky na webu / První etapa projektu Byty U Dubu je zcela vyprodaná, volné jsou byty z druhé etapy

11.7.2016

První etapa projektu Byty U Dubu je zcela vyprodaná, volné jsou byty z druhé etapy Na konci června se prodal poslední byt první etapy rezidenčního projektu Byty u Dubu, jehož developerem je společnost Kuchař & Thein. Všech 157 bytů z této etapy má své nové majitele. Volné jsou zatím poslední byty z druhé etapy projektu, která nabídne 35 bytů.

Byty U Dubu - Praha 4 - Modřany - jsou odpovědí na poptávku po cenově dostupných bytech v Praze. Většina bytů z druhé etapy projektu je v dispozici 3+kk, nebo 4+kk o velikosti až 116 metrů čtverečních, všechny tyto byty mají komoru a balkon, či terasu, některé disponují dvěma koupelnami, apod., vše dle požadavků na moderní rodinné bydlení. Tuto nabídku doplňují byty s tzv. chytrou dispozicí 1/2+kk.
 
Co to znamená? Jednoduchou úpravou plánované polopříčky lze vytvořit jeden velký obytný prostor, nebo si pokoj naopak oddělit a vytvořit útulný a plnohodnotný byt 2+kk. „V Praze se v současné době až 25 procent bytů kupuje jako investice. Pro tyto účely jsou právě naše variabilní dispozice ideální. Bytů 1/2+kk s výměrou kolem 50 metrů čtverečních je v druhé etapě celkem dvanáct,“ upozornil Jan Kuchař, partner developerské společnosti Kuchař & Thein.
 
Projekt vyrůstá na doposud nevyužitém a zanedbaném prostranství mezi ulicemi Generála Šišky, Československého exilu, Soukalova a K Dolům v Praze 4 – Modřanech. Vyznačuje se dobrou dopravní dostupností – tramvají, jejíž zastávka je na dohled, se bez přestupu dostanete do centra města za necelou půlhodinku, dopravní dostupnost se ještě zrychlí po dostavbě plánované trasy metra D. Projekt je navržen jako kombinace zatepleného železobetonového pláště se zděnými příčkami i s ohledem na co možná nejekonomičtější provoz budoucích obyvatel. Bude disponovat průkazem energetické náročnosti B.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Seo детальнее на сайте.
https://velotime.com.ua

220km.com/category/westa/
Všechna práva vyhrazena © 2018