První etapa projektu Tulipa City prošla kolaudací

Hlavní stránka / Novinky na webu / První etapa projektu Tulipa City prošla kolaudací

5.3.2018

První etapa projektu Tulipa City prošla kolaudací Developer AFI EUROPE dokončil výstavbu prvních čtyř bytových domů v projektu Tulipa City v pražských Vysočanech. Celkem 257 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk s vlastní předzahrádkou, střešní terasou anebo lodžií je již vyprodáno a připraveno na stěhování nových majitelů, které začne počátkem jara. Současně generální dodavatel Metrostav realizuje výstavbu druhé fáze projektu o 216 bytech s plánovaným dokončením v závěru roku 2019.

„Zájem o byty v projektu Tulipa City je obrovský: první fáze je již kompletně vyprodána a ve druhé etapě zbývá 34 procent volných bytů. Vzhledem k současné situaci na trhu plánujeme v blízké budoucnosti zahájit již třetí fázi výstavby,“ říká Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE.

Tulipa City tvoří rezidenční část zcela nové městské čtvrti s názvem AFI City, kterou AFI EUROPE buduje na bývalém brownfieldu po průmyslovém areálu ČKD Slévárny a Moury nedaleko stanice metra Kolbenova. Na patnáctihektarovém pozemku vznikne v nejbližších letech 110 tisíc metrů čtverečních kancelářských, obchodních a ubytovacích ploch. Nedílnou součástí projektu z dílny studia CMC architects je také potřebná infrastruktura a veřejně přístupné plochy plné zeleně s promenádami a cyklostezkou.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Developerské projekty | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

капельное орошение

winnerlex.com.ua

Buy TEST E 300 online
Všechna práva vyhrazena © 2018